چهارشنبه 11 آگوست 10 | 11:18

مرجع دینی کلیمیان ایران: خريد كالاهای صهيونيستی حرام است

خاخام گلستاني نژاد، صهيونيست‌ها را محارب با خدا كه درآمدهاي خود را صرف امور ضد بشري مي‌كنند توصيف كرد و با صدور فتوايي خريد كالاهاي صهيونيستي و معامله با صهيونيست ها را حرام دانست.


خاخام ماشاءالله گلستاني نژاد مرجع ديني رسمي كليميان ايران اظهار داشت: صهيونيست ها اصلا فرزند يعقوب و امت موسي به حساب نمي آيند و اقدامات خشونت بار و جنايت كارانه آنها براي ايجاد سرزمين موعود و تشكيل دولت يهود بر خلاف آموزه هاي توراتي و فاقد مشروعيت است.

وي با تاكيد بر اينكه هرگونه حمايت و كمك مالي به صهيونيست ها حرام است، تصريح كرد: چنانچه يقين حاصل شود كالايي محصول شركتي است كه سهامداران آن را صهيونيست ها تشكيل مي‌دهند و يا درآمدهاي ناشي از فروش كالاي مذكور به جيب صهيونيست ها مي رود، خريد آن كالا جايز نيست.

اين مرجع ديني كليميان كشورمان همچنين با تاكيد بر لزوم پرهيز يهوديان موحد از انجام هر گونه معاملات كه به نفع دولت اسرائيل است، گفت: در “تورات” به صورت عيني به معاملات حرام پرداخته نشده اما با توجه به يكي از ده فرمان خداوند مبني بر پرهيز از قتل، مي توان گفت كه هرگونه معامله كه سود آن در راه آدم كشي و جنايت، ظلم و بدبختي بشريت صرف شود، حرام است و مجازات آسماني در پي دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.