چهارشنبه 17 فوریه 10 | 02:47

بالافترین

این تئوری یابوی تروا مال کدوم خری بود؟ اصلاً داشتم شاخ در می‌آوردم؛همه ی مسیر پر بود… خود من یکی از دوستان را دیدم که آنقدر مسخ تئوری اسب شده بود که یورتمه می‌رفت. آخه این ایده‌ی یابوی تروا از کدوم خری بود؟؟! تازه توی راه برگشت که همدیگر رو شناخیتم شروع کردیم به شعار دادن. هرچند همه رفته بودند ولی بالاخره ما شعارمان را دادیم.


=======================
بدون هیچ حرف اضافه‌ای توجه شما را به خواندن برخی از اخبار سایت «بالاترین» که همراه با نمکفرسایی قلم بنده به رشته تحریر در آمده جلب می‌کنم:

بالاترین

بالاترین

21 بهمن
ما با اسب تروا، نظام و کودتاچیان را سرنگون می‌کنیم
دوستان جنبشی، موضوع این است که برای اینکه کودتاچیان و ساندیس‌خورها نتوانند ما را شناسایی کنند، باید با چهره‌هایی شبیه خودشان ظاهر شویم و بعد یهو وسط سخنرانی و مراسم، همه با هم تغییر قیافه بدهیم و رنگ عوض کنیم تا ثابت کنیم که ما خیلیشماریم. توصیه می‌کنم کارهای زیر را تا فردا انجام بدهید:
1- آقایان: تا فردا ریش بگذارند. تا می‌توانند انگشتر دستشان کنند. هر چه تسبیح توی خانه (اگر دارند) همراه خود بیاورند و ادای ذکر گفتن در بیاورند. دو سه تا چفیه روی هم دور گردنشان بیندازند.
2- خانم‌ها: هر چند می‌دونم خیلی سخته ولی از خانم‌ها می‌خواهم که رژ و لاک نمالند و موهایشان را هم قایم کنند. چندتا چادر، بعنوان زاپاس سرشان کنند. اون خانم‌هایی هم که سگ دارند، سگ‌هایشان را حتی الامکان همراه خود نیاورند.

22 بهمن
این تئوری یابوی تروا مال کدوم خری بود؟
اصلاً داشتم شاخ در می‌آوردم؛همه ی مسیر پر بود از ما ولی هیچ کسی به نفر کناری‌اش اعتماد نداشت چون خودش را شبیه بسیجی‌ها در آورده بود. خود من یکی از دوستان را دیدم که آنقدر مسخ تئوری اسب شده بود که یورتمه می‌رفت. آخه این ایده‌ی یابوی تروا از کدوم خری بود؟؟!
تازه توی راه برگشت که همدیگر رو شناخیتم شروع کردیم به شعار دادن. هرچند همه رفته بودند ولی بالاخره ما شعارمان را دادیم.

22 بهمن
چگونه کاری کنیم که اشک آور نزنند
توی تظاهرات هر جا که احساس کردید کودتاچیان و نظامی ها می‌خواهند گاز اشک آور بزنند، الکی گریه کنید و اشک بریزید که خیال کنند قبلاً اشک آور زده شده و دیگر اشک آور نزنند.

22 بهمن
نظام جمهور اسلامی سرنگون شد
ما دقایقی پیش نظام جمهوری اسلامی را در کوچه خودمان سرنگون کردیم. اگر شما هم هر کدام تا چند دقیقه دیگر نظام را در کوچه‌هایتان سرنگون کنید، نظام در همه جای ایران سرنگون می‌شود.

22 بهمن
میلیون‌ها نفر آمدند که بگویند شما بیشمارید
من منکر حضور مردم در راهپیمایی نمی‌شوم و اتفاقاً می‌خواهم بگویم که هرچه حضور مردم بیشتر باشد به نفع ماست. چرا؟ چون این نشان می‌دهد که ما چقدر قوی هستیم که این همه آدم برای مخالفت با ما می‌آیند و این نشان‌دهنده خیلیشمار بودن ماست. چون اگر مثلاً ما ده نفر بودیم، ده نفر بیشتر برای سرکوب ما 22 بهمن نمی‌آمد توی خیابان‌ها. ولی حالا که میلیون‌ها نفر توی راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند، این نشان می‌دهد که حس کرده‌اند که ما هم میلیون‌ها نفر هستیم. البته این ها میلیون‌ها نفر نیستند. چون اگر اینها میلیون‌ها نفر باشند و ما هم میلیون‌ها نفر باشیم، این از هفتاد میلیون جمعیت ایران بیشتر می‌شود. بهرحال ما بیشماریم.

22 بهمن
عکاس شمایید
دوستان انقلابی جنبشی! همه فردا صبح خروسخوان بروید میدان آزادی و لای شمشادها و بالای درخت‌ها قایم بشوید و با هرچیزی که دم دستتان است از اتوبوس‌هایی که ساندیس‌خورها را تخلیه می‌کند عکس و فیلم بگیرید. با دوبین دی وی، ام 9000، با هندی کم، با موبایل یا هرچی. اصلاً اگه هیچ کدوم از این‌ها را هم ندارید، نقاشی اتوبوس‌های ساندیس‌خورها را بکشید. تو رو خدا همین یک روز را تا لنگ ظهر نخوابید. همین یک امشب را بیخیال چت با […] بشوید و به فکر آزادی و این حرف ها باشید. فردا که نظام عوض شد، از مسئولین جدید درخواست می کنیم که یک هفته را تعطیل عمومی اعلام کنند تا همه بتوانید یک هفته کامل بخوابید و استراحت کنید.

23 بهمن
ساندیس با کارت عابربانک با 10 هزار تومان موجودی
در راهپیمایی دیروز از هر پنج ساندیسی که بین مردم توزیع می‌شد داخل یکی از آنها یک کارت عابربانک 10 هزارتومانی بود. رژیم از چندماه قبل طبق یک پروژه محرمانه که با حزب الله لبنان داشت، اقدام به ساخت عابربانک های ضدآب برای جاسازی در ساندیس کرده بود.

21 بهمن
آموزش اختلال در سیستم صوتی میدان آزادی
این فایل پاورپوینت حاوی چند اسلاید است که به شما آموزش می‌دهد چگونه بلندگوها را قطع کنید. ما می‌توانیم. باید به هر نحوی که شده مانع از پخش سخنرانی شویم حتی اگر شده هر فردی یک سیم را با دندان بجود. نگران دندان‌های خود نباشید. مطمئن باشید بعد از سرنگونی رژیم، بهترین دندان پزشک‌های اروپایی و آمریکایی را برای درمان شما به ایران می‌آیند.

23 بهمن
هنوز چهارشنبه سوری هست
عمر کودتاچیان تا چهارشنبه سوری بیشتر نیست.
ما رژیم را سرنگون می کنیم، حتی اگر شده با ترقه کبریتی، فشفشه و پیت حلبی های آتش.
فقط مامی و پاپی‌هایتان را از الان راضی کنید که اجازه بدهند چهارشنبه سوری از خانه بیرون بیایید.

23 بهمن
تظاهرات کافی است؛ الان وقت اعتصاب است
دیگه تظاهرات کافیه. به نظر من باید اعتصاب کرد. هرکسی به هر نحوی که می‌تواند باید اعتصاب کند.
من خودم از فردا صبح دیگه همراه صبحانه‌ام آب پرتفال نمی‌خورم تا کارخانه‌های آب پرتقال سازی حکومت ورشکست بشوند. شما هم خاویار و هات چاکلت و یا هرچیز دیگه‌ای که می‌توانید نخورید.

به کوری چشم وطن فروشان،
استفاده از این متن با ذکر منبع و نام نویسنده بلامانع است.

رضا احسان‌پور – وبلاگ سفره قلمکار

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.