پنج‌شنبه 12 آگوست 10 | 17:14

مسابقه خلاصه‌نويسي «درس‌هايي از قرآن» برگزار مي‌شود

مسابقه خلاصه‌نويسي از برنامه تلويزيوني «درس‌هايي از قرآن» به همكاري و مشاركت چند نهاد فرهنگي و ديني در ماه مبارك رمضان برگزار مي‌شود.


مسابقه خلاصه‌نويسي درس‌هايي از قرآن كه در ايام ماه مبارك رمضان با پخش برنامه‌هاي روزانه درس‌هايي از قرآن حجت‌الاسلام محسن قرائتي برگزار مي‌شود، امسال با همكاري كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد، و سازمان پژوهش و برنامه‌ريزي آموزشي مديريت توسعه فناوري اطلاعات آموزشي وزارت آموزش و پرورش در سطح كشور انجام خواهد شد.
در همين راستا تعداد 36 هزار برگ پوستر اين مسابقات چاپ و 16 هزار برگ در سطح كانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد و 20 هزار برگ در سطح مدارس كشور توزيع شده است.
علاقمندان به شركت در اين مسابقه بايد حداقل 15 برنامه را به صورت مكتوب يا پاورپوينت در قالب CD خلاصه كنند.
در ارزيابي آثار، گويا و رسا بودن متن و محتوا، زيبا نويسي و رعايت نكات ادبي،‌ طراحي و تذهيب، ابداع و نوآوري، فهرست‌نويسي، ذكر عناوين اصلي و فرعي مورد توجه است و به آثاري كه از متون سايت بازنويسي يا تكه‌برداري شده باشد، امتيازي تعلق نمي‌گيرد.
سطوح برگزاري اين مسابقه دانش‌آموزان دوره راهنمايي، دانش‌آموزان دوره‌ متوسطه، فرهنگيان و داوطلبان آزاد عنوان شده است.
به آثار برگزيده دانش‌آموزان و داوطلبان آزاد جوايزكمك هزينه سفر عتبات عاليات، مشهد مقدس، سكه طلا و جوايز ارزنده ديگر اهداء مي‌شود و به فرهنگيان برگزيده علاوه بر جوايز فوق، لوح تقدير تقديم خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.