یکشنبه 15 آگوست 10 | 17:39

نستله از وزارت صنایع لوح تقدیر گرفت!

معاون وزير صنايع و معادن با اهداي لوح توليدکننده برتر به شرکت نستله ايران گفت: فعاليت هاي نستله به عنوان سرمايه گذار خارجي را مثبت ارزيابي کرد و اظهار داشت: وزارت صنايع و معادن به تمامي شرکت هاي خارجي اشراف کامل دارد.


لوح تقدير توليدکننده برتر از سوي معاون وزير صنايع و معادن به يک سرمايه گذار خارجي رسيد.

محمدرضا پيشرو معاون وزير صنايع و معادن و مديرعامل بانك صنعت و معدن، با اهداي لوح توليدکننده برتر به شرکت نستله ايران گفت: شرکت نستله مانند بسياري از شرکت هاي ديگر که در جمهوري اسلامي ايران سرمايه گذاري کرده است، شرکتي ثبت شده و تحت قواعد و نظارت هاي جمهوري اسلامي ايران است.

وي که در همايش تقدير از توليدکنندگان داخلي و خارجي سخن مي گفت، فعاليت هاي نستله به عنوان سرمايه گذار خارجي را مثبت ارزيابي کرد و اظهار داشت: وزارت صنايع و معادن به تمامي شرکت هاي خارجي اشراف کامل دارد و اين شرکت جزء مجموعه هاي موفق بين المللي در ايران است.

در حاشيه اين مراسم که با حضور جمعي از مديران بخش هاي مختلف دولتي و خصوصي برگزار شد ؛ روح الله عباسپور عضو کميسيون صنايع و معادن مجلس شوراي اسلامي و نماينده مردم بوئين زهرا، نيز به ارائه ديدگاه خود در خصوص نقش سرمايه گذاري خارجي در ايران پرداخت و گفت: شرکت نستله مجموعه اي است که با سرمايه گذاري داخلي و خارجي تاسيس شده و براي توسعه کشور بسيار مفيد است.

وي با بيان اينکه ما بايد بستر و زمينه را براي ورود سرمايه گذاران داخلي و خارجي فراهم کنيم، اضافه کرد: ما از سرمايه گذاران براي ورود و سرمايه گذاري در قزوين استقبال مي کنيم.

همچنين محمدباقر آقا عليخاني رئيس سازمان صنايع و معادن استان قزوين، جنبه هاي علمي حضور شرکت هاي بين المللي را در بازار ايران مورد تاييد قرار داد و بيان کرد: شرکت نستله در صنعت بازاريابي دنيا يک سيستم نمونه بازاريابي است. و ما از مديران اين شرکت تقاضا کرديم که تئوري بازاريابي خود را در ايران پياده کنند.

يادآور مي شود: شرکت نستله ايران بيش از پنج سال است که با تاسيس کارخانه در شهرستان قزوين و ايجاد 500 فرصت شغلي اقدام به توليد و عرضه محصولات سرلاک(غذاي کودک) و شيرخشک نان کرده و با ارسال اين محصولات به کشورهاي حوزه خليج فارس در زمينه صادرات نيز به عنوان صادرکننده برتر ايراني افتخارآفرين شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.