پنج‌شنبه 18 ژوئن 09 | 23:50

سعید عسگر به نفع موسوی وارد میدان شد

در آشوب های خیابانی اخیر، سعید عسگر با ساماندهی چند تیم 5 نفره در جهت کمک به اغتشاشگران فعالیت می کرد و در جریان پیگیری نهادهای امنیتی برای شناسایی اغتشاشگران، وی نیز شناسایی شد.


سعید عسگر - سعید حجاریانبه گزارش تریبون مستضعفین، سعید عسگر ضارب سعید حجاریان در جریان آشوبهای خیابانی به نفع میر حسین موسوی وارد میدان شده بود از سوی دستگاههای امنیتی شناسایی شد.

پایگاه خبری ثانیه‌نیوز هم در همین‌باره نوشت: سعید عسگر در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری با راه اندازی یک ستاد فرعی در سه راه تقی‌آباد شهرری به نفع آقای موسوی به فعالیت می پرداخت.

همچنین در یکی از مصاحبه های تلویزیونی میر حسین موسوی در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، سعید عسگر، سعید حجاریان و بازجوی عسگر در وزارت اطلاعات، آقای موسوی را همراهی می کردند.

پدر سعید عسگر در دوران اصلاحات رییس آموزش و پرورش شهرری بود که وی در مقطعی عضو اصلی و موثر انجمن اسلامی معلمان (از احزاب عضو جبهه اصلاحات و حامی آقای میرحسین موسوی) بوده است.

در آشوب‌های خیابانی اخیر، سعید عسگر با ساماندهی چند تیم 5 نفره در جهت کمک به اغتشاشگران فعالیت می کرد و در جریان پیگیری نهادهای امنیتی برای شناسایی اغتشاشگران، وی نیز شناسایی شد.

سعید عسگر متولد تهران عامل ترور سعید حجاریان عضو سابق شورای شهر تهران است. وی به همراه محسن مرتضی مجیدی همدست او که موتور را می‌راند حجاریان را در اسفند 78 در روی پلکان ساختمان شورای شهر مورد سوءقصد قرار داد.

سعید عسگر در زمان ترور بیست سال داشت و دانشجوی مهندسی شیمی بود در دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب بود.

سعید حجاریان كه از او به عنوان مغز متفكر اصلاحات یاد می‌شود پس از ترور در اقدامی تبلیغاتی ضارب خود را بخشید.

همچنین در سال 1382 وی در جریان حمله به خوابگاه طرشت دستگیر که با وساطت دفتر آقای خاتمی و رییس وقت دانشگاه علامه طباطبایی، آزاد شد.

پس از دستگیری سعید عسگر، در جریان حمله به خوابگاه طرشت عده‌ای از بسیجیان علیه وی شهادت دادند.

سعید عسگر، پس از دستگیری، همواره منكر حضور خود در جریان حمله به خوابگاه طرشت بوده، لیكن عده‌ای از بسیجیان محل كه وی را مشاهده كرده بودند، علیه وی شهادت دادند.

“سعید عسگر ” به اتهام شركت در حمله مشكوك عده‌ای به خوابگاه شهید همت (طرشت) وابسته به دانشگاه علامه طباطبایی و بر اساس شكایت سردار قالی‌باف فرمانده وقت نیروی انتظامی، از سوی مرتضوی دادستان عمومی و انقلاب تهران بازداشت شده بود.

 1. اميد
  24 ژوئن 2009

  من حتي به ترور حجاريان هم در آن موقع شك كردم حدس زدم كه اين يك صحنه آرايي بيش نبوده، اين سعيد عسگر مي توانست به قلبش شليك كند اگر قصد ترورش را داشت ديديم پس از مدتي حجاريان از بيمارستان مرخص و به تدريج بهبودي يافت الان هم كه گرگ اورا نمي گيرد چه ترور كارتوني و قشنگي! بيشتر شبيه سريالهاي ايراني است.
  اي امام زمان قلب شكسته مستضفين را تو مرهمي عنايت فرما.
  ايميل بالا الكي است
  اين شرط را برداريد

  • admin
   24 ژوئن 2009

   با سلام،
   دریافت ایمیل جهت مکاتبات و دادن پاسخ ضروری است.

 2. عباس
  8 جولای 2009

  چرا آزادش گذاشتید مگر جان مردم برای شما ارزش ندارد او موجود خطرناکی است

 3. عبدالله
  16 فوریه 2010

  جالبه خبر مال ۶ روز بعد از انتخاباته….! حالا که ایشون شدن رئیس ایثارگران بسیج… خودتونو مسخره کردید!

 4. حسین
  26 ژانویه 2011

  از خدا شدم نمی کنید از این دروغا
  مگه حجاریان مرض داره این جوری خودشو خونه نشین کنه و تا ابد ویلچری بشه که چی بسیجو بدنام کنه
  بسیج بدنام شد اون موقعی که تو حوادث بعد از انتخابات مردمو به خاک و خون کشید بدنام شد وقتی به قصد شوم جناح خاص فعالیت می کرد…..

 5. سید
  19 دسامبر 2011

  سلام امیدآقا”داداش گلم این ترور به هیچ وجه ساختگی نبودشما میگی چرا به قلبش شلیک نکرد؟!!!عزیز من مهمتر از قلب مغزه سعید عسگر به سمت سر دکتر حجاریان شلیک کرد ولی چون دکتر حجاریان روی انگشتای پاهاش بلند شد گلوله از گونه ایشون وارد سرشد در ضمن دکتر حجاریان به هیچ وجه بهبود پیدا نکردو درحال حاضربه هیچ وجه نمی تونه بدون عصا راه بره ومهمتر ازاون قادر به صحبت کردن نیست پس لطف کن منطقی باش الکی هم پای امام زمان رو وسط نکش اطلاعتتو کامل کن در ضمن من خودم ازتو آتیشی تربودم تو مسائل بسیج واین جور حرفا ولی بعدش کارتمو پاره کردم واز بسیجی گری توبه……

  • ناشناس
   20 دسامبر 2013

   سید جون بیشتر مطالعه کن در مورد نوار توی کشوی میز سعید حجاریان هم یکم تحقیق کن بفهم که چی درسته چی غلط

 6. جمال
  10 فوریه 2012

  آنچکه عیان است چه حاجت به بیان است. در حال حاضر مردم اطلاعاتشون از هر شخص یا نهادی بیشتره. پس یذارین خودشون تصمیم بگیرن چی درسته چی غلط

 7. سجاد
  7 اکتبر 2013

  جک جالبی بود کسی واسه تبلیغات خودشو ترور میکنه

 8. امیر حسین
  9 جولای 2015

  سلام تصویری از همراهی عسگر هست؟
  مستندات اگر دارید شدیدا نیازمندم

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.