جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۷ آذر ۹۱ | ۱۱:۱۶

روایت زندگی رهبر انقلاب در«نقطه نقطه عشق»

شر شاهد انتشار کتاب «نقطه نقطه عشق» با ۱۵۰ قطعه اثر گرافیکی درباره دوران جوانی تا رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و از آثار اثر بهزاد پروین‌قدس را بر عهده گرفته است. –


بهزاد پروین‌قدس، هنرمند حوزه دفاع مقدس، درباره  کتاب «نقطه نقطه عشق» اظهار کرد: این کتاب در برگیرنده ۱۵۰ تابلو گرافیکی از دوران جوانی تا رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای و با تکنیک نقطه‌پردازی کار شده است.

وی با بیان این‌که «این کتاب تابلو‌هایی از سن ۱۲ سالگی رهبر معظم انقلاب تا دیگر مقاطع زندگی ایشان را در بر می‌گیرد» گفت: تصاویری از دوران حضور ایشان در جبهه‌های دفاع مقدس که خودم در آن سال‌ها از ایشان گرفته‌ام هم در این کتاب آورده‌ام.

این عکاس دفاع مقدس اثرش را کاری نفیس معرفی کرد و ادامه داد: ماکت این کتاب را در دیداری اختصاصی که با مقام معظم رهبری داشتم ارایه کردم و ایشان در پاسخ به کسب اجازه من برای انتشار این کتاب فرمودند: «انتشار این کتاب مانعی ندارد.»

وی که کار هنری‌اش را روی مجموعه «نقطه نقطه عشق» از سال ۱۳۸۲ آغاز کرده، گفت: در نمایشگاه بین‌المللی کتاب سال جاری (۱۳۹۱) با تاکید سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر انتشار سریع این کتاب، انتشار «نقطه نقطه عشق» را به نشر شاهد سپردم.

پروین‌قدس در پایان افزود: این مجموعه در ۳۰۰ صفحه و به صورت نفیس، احتمالا تا دو ماه آینده منتشر خواهد شد.

بهزاد پروین قدس، عکاس و هنرمند و جانباز ۴۵ درصد دفاع مقدس، متولد فروردین ماه سال ۱۳۴۳ در شهر تبریز و در حین عکاسی جانباز شده است. بیشتر آثار پروین‌قدس با موضوع دفاع مقدس و شهدای تفحص‌اند. وی از اعضای انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس است و داوری فراخوان‌های معتبر عکاسی را بر عهده داشته است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: