چهارشنبه 24 فوریه 10 | 23:29

حامیان اقتصادی صهیونیسم را بیرون بیندازید!

شاید بعضی از مسوولان سعی در جلو گیری از پخش نشریه ما داشتند یا از نشان دادن پلاکاردهای ضد صهیونیستی ما جلوگیری کردند… اما دانشجویانی هم هستند که ساکت ننشینند؛ تا مدیر بخش ایرانی “شل” به این نتیجه برسد که : ما دانشجویان مسلمان ایرانی تاکید زیادی بر مواضع سیاسی انقلاب اسلامی مان داریم.


تریبون مستضعفین- پس از حضور مدیر بخش ایرانی شل در همایشی در دانشگاه صنعتی شریف، دانشجویان با تجمع در محل همایش و بالابردن پلاکاردهایی اعتراض خود را به حضور این شرکت استکباری در ایران اعلام کردند. این جمع دانشجویی با صدور بیانیه‌ای اعتراض خود را به این شرح مطرح کردند:sharif

بسم الله الرحمن الرحیم

ملت اسلام پیرو مکتبی است که برنامه آن مکتب خلاصه می شود در دو کلمه :لا تَظَلمون ولا تُظلمون.

16 آذر 1332 و پس از دخالت مستقیم آمریکا، در تعیین سرنوشت ملت ایران، قندچی، بزرگ نیا و شریعت رضوی، در اعتراض به حضور فاتحانه نیکسون در دانشگاه تهران، فدا می شوند. 13 آبان1358، سفارت آمریکا، به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) نظیر شهید وزوایی تصرف می شود و نقاط پررنگ جریانی را می سازندکه همواره بین دانشجویان عدالتخواه ومسلمان ایرانی وجودداشته است.

امروز هم این جریان متلاطم تر ازهمیشه وجوددارد.چهره ی سیاه ظالم پشت نگاه ِعلمی دانشجو مغفول نمی ماند. در همایشی که دوشنبه 3 اسفند 88 در دانشگاه شریف با حضور یوس مرر مدیر قسمت ایرانی شرکت صهیونیستی “شل” که جزو حامیان اقتصادی فرهنگی مهم رژیم صهیوینستی به شمار می آید و تجربه های طولانی در غارت سرمایه های مردم ایران و فعالیت های ضد امنیتی و فرهنگی در کشور ما دارد، در مورد انرژی برگزار شد. با وجود تمام آینده نگری های او و پا فشاری های اولیه  او مبنی بر بین المللی بودن شرکت “شل” و وجود دفتر اصلی در هند، و تاکید بر جدا بودن بحث علم اقتصاد و انرژی از مواضع سیاسی، ما دانشجویان مسلمان ایرانی کارنامه  120 ساله  “شل” را فراموش نکردیم و با بیان سوالاتی در مورد همکاری های “شل” در تحریم ایران، همکاری شرکت با آمریکا، انتشار نشریه در همایش و تبیین تاریخ استعماری “شل” پویا بودن این جریان را به او و تمام ایادی استکبار نشان دادیم. شاید بعضی از مسوولان سعی در جلو گیری از پخش نشریه  ما داشتند یا از نشان دادن پلاکاردهای ضد صهیونیستی ما جلوگیری کردند و اساتیدی هستند که با تمام سوابق درخشان مبارزاتی خود، گاهی به تسامح دست می زنند اما دانشجویانی هم هستند که ساکت ننشینند؛ تا مدیر بخش ایرانی “شل” به این نتیجه برسد که : ما دانشجویان مسلمان ایرانی تاکید زیادی بر مواضع سیاسی انقلاب اسلامی مان داریم.

انتظار دانشجویان از مسوولان پایان دادن به حضور شرکت صهیونیستی- انگلیسی شل و پایان قانون شکنی حاصل از عدم اجرای قانون حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین مصوب 1369 مجلس شورای اسلامی، قانون واحده اسلامی مصوب 1371 با تداوم حضور و دخالت شرکت های حامی صهیونیسم در داخل كشور پایان دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.