سه‌شنبه 17 آگوست 10 | 14:36

فیلم کوتاه «تواتر» + دانلود

فیلم کوتاه «تواتر» به روایت سه نسل از زندگی خانواده‌ای می‌پردازد که زمان مبارزات علیه رژیم شاه، جنگ تحمیلی و فتنه‌ی سال ۸۸ را تجربه می‌کنند و در هر عرصه با فداکاری و از خودگذشتگی عزیزان خود را تقدیم می‌کنند تا ایران اسلامی سربلند و استوار بماند.


فیلم کوتاه «تواتر» با نویسندگی و کارگردانی «داوود مرادیان» به روایت سه نسل از زندگی خانواده‌ای می‌پردازد که زمان مبارزات علیه رژیم شاه، جنگ تحمیلی و فتنه‌ی سال ۸۸ را تجربه می‌کنند و در هر عرصه با فداکاری و از خودگذشتگی عزیزان خود را تقدیم می‌کنند تا ایران اسلامی سربلند و استوار بماند. مدت زمان این فیلم ۵ دقیقه و ۲۵ ثانیه است و می‌توانید آن را از لینک‌های زیر دریافت کنید.

دریافت ویدئو (لینک کمکی)

 1. محمد
  19 آگوست 2010

  من که علت اصرار بر بد حجابی در این فیلم را نفهمیدم!شما فهمیدید؟

 2. 1899-تواتر | مبارز کلیپمبارز کلیپ
  27 سپتامبر 2010

  […] فیلم کوتاه «تواتر» با نویسندگی و کارگردانی «داوود مرادیان» به روایت سه نسل از زندگی خانواده‌ای می‌پردازد که زمان مبارزات علیه رژیم شاه، جنگ تحمیلی و فتنه‌ی سال ?? را تجربه می‌کنند و در هر عرصه با فداکاری و از خودگذشتگی عزیزان خود را تقدیم می‌کنند تا ایران اسلامی سربلند و استوار بماند. مدت زمان این فیلم 5دقیقه و 25 ثانیه است و می‌توانید آن را از لینک‌های زیر دریافت کنید. منبع: تریبون مستضعفین […]

 3. محمد
  26 مارس 2011

  سلام
  فیلم ارزشی در وهله اول باید ارزشها رو منتقل کنه نه ضد ارزشها رو (منظورم حجابه)

 4. حزب ا..
  22 آوریل 2011

  سایت مستکبرین .شماها مثل بنیاد مستضعفان وجانبازان ولی در اختیار مستکبرانید اشغالها

  • هادی
   10 مارس 2013

   این فیلم هیچ بدحجابی نداشت.واقعا برای کسانیکه این نظرات رو دادن متاسفم. فیلم در اجرا ضعیف ، آماتوری و سطحی ساخته شده ، ولی ضد ارزش نیست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.