سه‌شنبه 17 آگوست 10 | 18:18

دریافت یک میلیارد دلار توسط خاتمی با دلیل رد شد!

باوجود گذشت چندین هفته از افشاگری آیت الله جنتی مبنی بر وجود سندی که آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی به سران فتنه داده اند، بالاخره رسانه های فتنه با دلایل بسیار محکمه پسند این اظهارات را رد کردند!


باوجود گذشت چندین هفته از افشاگری آیت الله جنتی مبنی بر وجود سندی که آمریکایی ها یک میلیارد دلار از طریق افراد سعودی به سران فتنه داده اند، بالاخره رسانه های فتنه با دلایل بسیار محکمه پسند این اظهارات را رد کردند!

سایت «پارلمان‌نیوز» که وابسته به فراکسیون اقلیت مجلس است در جدیدترین به روزرسانی خود در دفاع از سران فتنه – به ویژه متهم اصلی این ماجرا محمد خاتمی – با انتشار دلایل و اسنادی کاملاً منطقی، به دروغ بودن این اظهارات پرداخته است.

این سایت که همواره محلی برای دفاع از سران فتنه و انعکاس مواضع آن‌ها بوده است برای اثبات دروغ بودن اظهارات آیت الله جنتی آورده است:

« در این روزهای اخیر ماجرای یك میلیارد دلاری كه ادعا شده جناب ملك فهد، به صورت نقد به آقای خاتمی داده اند یك كمی دردسر ساز شده است.
ماشین حساب آقای ب. یك خاصیتی كه دارد این است كه سریع به ویكی پدیا وصل می شود. در نتیجه به سرعت متوجه شده است كه بزرگترین اسكناس دلار موجود، صد دلاری است. ابعادش هم هست 156 میلیمتر در 66 میلیمتر.
ماشین حساب اقای ب. فرض كرده است كه یك دسته صد تایی صد دلاری نو یك سانتی متر ضخامت داشته باشد. در نتیجه حجم یك دسته صدتایی اسكناس صددلاری نو یك چیزی می‌شود از رده 100 سانتی متر مكعب.
آقای ب. یك عدد كیف سامسونت سایز استاندارد دارد كه ابعادش هست 45 در 30 در 10 سانتی متر و در نتیجه حجمش می شود 13500 سانتی متر مكعب و در نتیجه یك سامسونت پر اسكناس صددلاری یك چیزی می شود در حدود 1350000 دلار.


برای حمل یك میلیارد دلار مورد نظر تقریبا 740 تا كیف سامسونت مورد احتیاج است. با فرض این‌كه هر نفر در هر دست یك كیف سامسونت پر پول نقد را حمل كند، 370 نفر برای این كار لازم است. یعنی اینكه یك ایرباس A300 پر آدم كه دست هر كدام‌شان دو تا سامسونت پول نقد باشد، تازه 50 نفرشان هم در هواپیما جا نمی‌شوند و باید صبر كنند تا پرواز بعدی. خدا نكند كه قاطی اسكناس ها 50 دلاری و 20 دلاری داده باشند كه آن‌وقت بوئینگ 747 و ایرباس A380 هم برای حمل حاملان پول فتنه كفایت نمی‌كند.»

هرچند با خواندن این دلایل لبخند بر لبان خواننده می‌نشیند اما بیشتر نشان از عصبانیت و هذیان‌گویی دست اندرکاران این سایت در دفاع از سران فتنه دارد. چرا که واضح است حیات چنین سایت‌هایی به حیات سران فتنه بستگی دارد!

 1. دقیقا
  17 آگوست 2010

  عجب حساب کتابی دارنا همین جوری واسه مهندسم حساب کتاب کردن که …کلا خوبه بعد از این همه فشار یه کم شوخی کنن گذشته از یادشون بره .. ضمنا وقتی سندش رفت دادگاه نقد و اقساطش میاد جلو چشم ممد تمدن….

 2. فضول سنج
  18 آگوست 2010

  باز هم چه جالب!
  اگر نظر سنجيه، پس چرا بايد مدير تاييدش كنه؟ اگر نظرسنجي نيست، پس چرا فيلدش رو گذاشتي؟

  شما هر چي نظر به نفعته مينويسي و هر چي برعكس بود ميره تو باقاليا؟؟
  بابا عجب كلاه برداري هستين!! ايول! انشاا… كه گردن مباركتون به شمشير آقا امام زمان متبرك بشه!! بلند بگو ايشاا…!!!

 3. دقیقا
  18 آگوست 2010

  ایشالله امام زمانم میاد …حالا گردن ما و شوما نداره ..داره ؟؟؟؟؟؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.