یکشنبه 23 دسامبر 12 | 10:03

«کیهان بچه‌ها» ۵۷ ساله شد

پنجم دی در پنجاه و هفتمین سالگرد انتشار مجله «کیهان بچه‌ها» یادداشت‌ها و خاطراتی از نویسندگان بزرگ در این شماره منتشر می‌شود.


«رسول فلاح‌پور» سردبیر «کیهان بچه‌ها» درباره جشن تولد این مجله اظهار داشت: پنجم دی پنجاه و هفتمین سالگرد مجله «کیهان بچه‌ها» است که البته مراسم خاصی برگزار نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: یادداشت‌هایی از نویسندگان بزرگ و خاطراتشان از «کیهان بچه‌ها» در این شماره منتشر می‌شود که خالی از لطف نبوده و خواندنی است.

گفتنی اینکه در کشور ما کمتر مجله‌ای پیدا می‌شود که این همه عمر کرده باشد. در میان مجله‌های کودک و نوجوان که اصلاً پیدا نمی‌شود؛ اما در میان نشریات بزرگ‌سال چرا، چند تایی هست. هرچه زمان می‌گذرد، هرچه عمر کیهان بچه‌ها بالا می‌رود، اهمیت آن هم بیشتر می‌شود و خوانندگان و دوستان زیادتری پیدا می‌کند.

کیهان بچه‌ها بعد از انقلاب اسلامی همیشه با خوانندگان خود روراست بوده و برای فروش بیشتر، هرچیزی را چاپ نکرده. کیهان بچه‌ها همیشه با خوانندگان خود از حق سخن گفته، از راستی، از درستی، از دوستی، از اسلام، از انقلاب، از شهدا. به همین دلیل خوانندگان قدیمی کیهان بچه‌ها از او راضی هستند. خاطر‌ه‌ خوش دارند و خیلی چیز‌ها از او یاد گرفته‌اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: