چهارشنبه 18 آگوست 10 | 12:23

انتشار تصاویر تحقیر اسرای فلسطینی و اذعان فریبکارانه تل آویو

شدت رسوایی انتشار تصاویر تحقیر اسرای فلسطینی توسط یک نظامی زن صهیونیست تا حدی بوده که سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی درصدد فریبکاری در این مورد بر آمده است.


“ادن ابرگیل” نظامی زن اسرائیلی اخیرا تصاویر تحقیر اسرای فلسطینی در مرکز نظامی اشدود را با عنوان “ارتش، بهترین دوران زندگی من” بر روی فیس بوک قرار داده بود.

با وجود اینکه ابرگیل از این اقدامات غیر انسانی خود دفاع کرده، اما فشار افکار عمومی و رسانه ای نسبت به این اقدام سرباز زن صهیونیست تا جایی افزایش یافت که دستگاههای نظامی، صاحب تصاویر را وادار به حذف آنها از صفحه شخصی اش در فیس بوک کردند، با این حال انتشار سریع تصاویر مذکور در سایتهای اینترنتی و شبکه های تلویزیونی، رژیم صهیونیستی را با رسوایی جدیدی مواجه کرد.

مرکز رسانه ای تشکیلات خودگردان فلسطین در واکنش به انتشار این تصاویر اعلام کرد: این تصاویر به خوبی ذهنیت اشغالگران را به تصویر می کشد، ذهنیت و تفکراتی که نسبت به ذلت فلسطینیان فخر می ورزد.

در همین رابطه سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با هدف کم کردن فشارها بر تل آویو ودر موضعی فریبکارانه اعلام کرده است: وی دست به اقدامی توهین آمیز زده است.

البته ادن ابرگیل درباره انتشار تصاویر تحقیر اسرای فلسطینی گفته است: من مسئله ای خاص در تصاویری که روی فیس بوک قرار داده ام نمی بینم. من فقط در کنار بازداشت شدگان فلسطینی که دست و چشم بسته بوده اند نشسته ام.

وی در گفتگو با رادیو رژیم صهیونیستی افزود: این تصاویر تنها نشان دهنده تجربیات و خاطرات من در زمان خدمت نظامی است ومن اشکالی در آن نمی بینم.

این سرباز صهیونیست که یکسال از انجام خدمت اجباری اش در ارتش می گذرد، اعلام کرده است که این تصاویر را در سال 2008 گرفته است.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.