چهارشنبه 18 آگوست 10 | 16:09

اعلام حضور همراه با گاف!

سایت آینده پس از چندین ماه تعلیق در بروز رسانی جدید خود گاف عجیبی داد. این سایت که از اسفندماه گذشته تاکنون به روز رسانی نشده بود اخیراً با انتشار چند خبر جدید و حذف خبرهای گذشته، مجدداً فعالیت خود را شروع کرده است.


تریبون مستضعفین: سایت آینده پس از چندین ماه تعلیق در بروز رسانی جدید خود گاف عجیبی داد. این سایت که از بهمن ماه سال گذشته تاکنون به روز رسانی نشده بود اخیراً  با انتشار چند خبر جدید و حذف خبرهای گذشته، مجدداً فعالیت خود را شروع کرده است اما گویا مسئولین سایت فراموش کرده اند بنر سایت را هم به روز کنند!در میان سایت های خبری سایت آینده یکی از ده‌ها سایت زنجیره‌ای حامی سران فتنه بود که بعد از انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته، نقش بسزایی در ایجاد التهاب  و بروز اغتشاشات و درگیری‌ها در سطح جامعه داشت. فعالیت این سایت که در آن دوران عملاً به بنگاهی برای دروغ پراکنی و شایعه سازی تبدیل شده بود به دلیل تخلفات بسیار با بازداشت موسس این سایت عملاً از ساعت 20 روز چهارشنبه 21/11/88 به حالت تعلیق درآمد.

در آخرین خبر این سایت و قبل از تعلیق آمده بود:

«در پی انتشار برخی شایعات در سایت‌های دو طرف در خصوص بازداشت كاركنان «آینده» و ارتباط به روزنشدن سایت با راهپیمایی 22 بهمن به اطلاع می‌رساند:
مهندس فؤاد صادقی، مؤسس سایت‌های «بازتاب» و «آینده‌نیوز» عصر روز چهارشنبه 21 بهمن از سوی نیروهای امنیتی دعوت شد و پس از حضور به همراه مأموران در دفتر سایت «آینده»، بازداشت شد. گفتنی است مأموران مراجعه‌كننده رفتار مؤدبانه‌ای داشتند.
با بازداشت صادقی و درخواست برخی مراكز مسوول، عملاً فعالیت‌های سایت آینده از ساعت 20 روز چهارشنبه 21/11/88 به حالت تعلیق درآمده است.
گفتنی است كه به غیر  از صادقی، دیگر كاركنان «آینده» بازداشت نشده اند.»

  1. ابابیل
    18 آگوست 2010

    خیلی نکتة عمیق و دقیقی بود بسیار از هوشمندی شما لذت بردم؛ موفق باشید

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.