سه‌شنبه 25 دسامبر 12 | 11:35

فیلم: کاروان نمادین اسرای کربلا در تهران

كاروان نمادین اسرا كه متشكل از 70 تعزیه خوان در نقش اسرا و اشقیاء، 10 نفر شتر، 4 راس اسب، بیرق ها و پرچم های هر دو گروه اسرا و اشقیاء و آلات موسیقی ویژه تعزیه هستند دیروز مسیر میدان انقلاب تا حوزه هنری را در میان اشک‌ها مردم پیمود.


به گزارش تریبون مستضعفین  كاروان نمادین اسرا كه متشكل از 70 تعزیه خوان در نقش اسرا و اشقیاء، 10 نفر شتر، 4 راس اسب، بیرق ها و پرچم های هر دو گروه اسرا و اشقیاء و آلات موسیقی ویژه تعزیه هستند دیروز مسیر میدان انقلاب تا حوزه هنری را در میان اشک‌ها مردم پیمود.

این كاروان نمادین كه متشكل شده است از تعزیه خوانان به نام كشور از شهرهای تهران، قم، اصفهان و تفرش كه در مدت اقامت خود در حوزه هنری به اجرای تعزیه های حضرت مسلم بن عقیل، شهادت حربن یزید ریاحی، شهادت حضرت علی اكبر(ع)، شهادت حضرت عباس(ع)، شهادت حضرت امام حسین (ع)، بازار شام، متوكل عباسی، شهادت امام حسن (ع)، شهادت حضرت رضا (ع) و شهادت حضرت شاهچراغ خواهند پرداخت.

شایان ذكر است این تعزیه ها به تهیه كنندگی مجتبی كریمی و كارگردانی جواد كریمی به مدت ده روز هر روز از ساعت 15 تا16:30 در محوطه حوزه هنری برای عموم مردم اجرا خواهد شد.

 

[jwplayer mediaid=”183177″]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.