جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
پنج شنبه ۰۷ دی ۹۱ | ۱۱:۱۳
ایران در رسانه‌ها

توان ایران در دفع حملات سایبری

در هفته گذشته یک روزنامه آمریکایی به توانمندی ایران در دفع حملات سایبری آمریکا و رژیم صهیونیستی به تاسیسات فنی‌اش پرداخت.


Flame Stuxnet virus link cyberattacksیک روزنامه آمریکایی به توانمندی ایران در دفع حملات سایبری آمریکا و رژیم صهیونیستی به تاسیسات فنی‌اش پرداخت.

روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» در مطلبی به نقل از معاون وزیر بازرگانی امارات متحده عربی از ضرر ۴ میلیارد درهمی امارات از محل اجرای تحریم‌های آمریکا و اروپا علیه جمهوری اسلامی ایران خبر داده و به نقل از «عبدالله صالح» نوشت: در نیمه اول سال ۲۰۱۲ صادرات ما به ایران ۳۲درصد کاهش داشته است.

سایت شبکه تلویزیونی «فاکس نیوز» آمریکا با هدف دامن زدن به اختلافات میان مسئولین جمهوری اسلامی به پوشش خبر شکایت خانواده یکی از مسئولین از یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پرداخت.

دیگر روزنامه آمریکایی یعنی «واشنگتن پست» نیز به پوشش خبر شکایت خانواده یکی از مسئولین از این نماینده مجلس پرداخت.

روزنامه آمریکایی «بلومبرگ» به واکنش رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران به بیانیه روز گذشته شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس پرداخته و به نقل از وی نوشت: شش کشور عضو شورای همکاری خلیج فارس با تمرکز بر مسائل نظامی و انتقادهای بی‌اساس درخصوص ایجاد بحران در منطقه ریسک می‌کنند.

خبرگزاری انگلیسی «رویترز»، خبر خبرگزاری مهر در خصوص ممنوعیت پرواز هواپیما‌ها در زمان اذان را پوشش داده و در این خصوص نوشت: این اقدام با هدف احیای ارزشهای انقلابی صورت گرفته است.

«هندوستان تایمز» به خبرمقابله ایران با یک حمله سایبری در یکی از استانهای جنوبی ایران پرداخت و نوشت: ایران حمله سایبری آمریکا به یکی از موسساتش را عقیم کرد.

سایت آمریکایی «گلوبال پست» نیز به خبر موفقیت ایران در خنثی کردن حمله سایبری آمریکا علیه ایران پرداخت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: