جمعه 20 آگوست 10 | 14:59

خاک بر سر من الدنگ احمق که ۱۴ خرداد دلم برات سوخت!

اگرچه هرگونه توهین به ایشان محکوم و مذموم است اما انتظارات از سید حسن بیش از این بوده و هست ولی بهرحال هنوز هم فرصت جبرانِ گذشته و بازگشت به مسیر اصلی انقلاب و آرمان های امام و رهبری باقی است.


تریبون مستضعفین – اگر نگوییم کارنامه‌ی سید حسن خمینی در حوادث پس از انتخابات کارنامه‌ی کاملاً سیاهی بوده است، اما می‌توان در خوشبینانه‌ترین حالت سید‌حسن خمینی را جزء آن دسته از افراد به حساب آورد که در کنار همه‌ی مواضع و عملکردهای غیرقابل دفاع و غیرمنطقی، نقاط اندک روشنی هم در کارنامه‌ی او پیدا می‌شود.

قطعاً اظهارنظرها یا سکوت‌های نابجای سید حسن در حوادث اخیر کافی بود که ضدانقلاب و اغتشاشگران به او دل خوش کنند و او را در جرگه‌ی خویش پندارند و برای اظهارت و نشست و برخاست‌هایش در طول سال گذشته در روزنامه‌ها، سایت‌ها و تلویزیون‌های‌شان سوت و کف بزنند. اگرچه در یک نگاه توامان به عملکرد سید حسن و رسانه‌های فتنه چنین ذوق‌زدگی‌هایی از سوی مخالفان نظام موضوع عجیبی نبوده و نیست اما به هرحال به نظر می‌آید – و امیدواریم این‌گونه باشد – که سید حسن خمینی یک عضو خودیِ انقلاب و در بدترین حالت منتقد دولت باشد درحالی که رسانه‌های به اصطلاح سبز سعی دارند نوه‌ی امام را یک عضو غیرخودیِ انقلاب و مخالف نظام معرفی کنند.

رسانه‌های ضدانقلاب در طول روزهای بعد از انتخابات تا کنون تمام تلاش خود را برای یارگیری از نیروی سست اراده‌ی انقلاب به کار گمارده‌اند و در این هدف هم متأسفانه طعمه‌هایی را به دام خود انداخته‌اند. اما همین رسانه‌ها هرگاه با کوچکترین موضع مخالف خود توسط این افراد مواجه می‌شوند به شدت آشفته می‌شوند و به هذیان‌گویی می‌افتند.

در جدیدترین واکنش‌های این جریان رسانه‌ای می‌توان به دیدار مسئولین نظام با مقام معظم رهبری در چند روز اخیر اشاره کرد که به شدت از حضور برخی اشخاص به ویژه سید حسن خمینی در این دیدار عصبانی شدند تا جایی که طاقت دیدن چینش افراد کنار برخی دیگر را هم گویا نداشتند!

در همین راستا سایت بالاترین «افطار در بیت رهبری و حواشی آن» را به عنوان یک موضوع داغ در صفحه اول خود قرار داد و اظهارنظرهای کاربران خود را در این صفحه منعکس کرد. اگرچه به راحتی عصبانیت و فحاشی را از تک تک نوشته‌های این صفحه می‌توان لمس کرد اما در پربازدیدترین لینک این صفحه می‌توان به نوشته‌ی جالب و در عین حال پرمعنایی اشاره کرد که گویا نویسنده‌ی آن آن‌قدر از دیدار و خوش و بش سید حسن خمینی با مقام معظم رهبری آشفته شده است که نوشته است: «خاک بر سر من الدنگ احمق که ۱۴ خرداد دلم برات سوخت و در دفاع از تو چند خطی نوشتم!» این کاربر در ادامه‌ی نوشته‌ی خود به محل نشستن سید حسن هم اعتراض کرده و نوشته است:


«جدن چی می‌شه بهت گفت، این قدر کارت بچه گانه بود که حاضر نشدم با زبان نوشتاری بنویسم، یه نگا بنداز ببین کجا نشستی! اون طرفت شاهرودی نشسته که حکم همه رفیقای فابریکتو امضا کرد و انداختشون همون‌جا که همه با شیشه نوشابه متحول می‌شن.این طرفت […] نشسته که یه مشت جوون به خاطرش پرپر شدند حالا در جواب مادرشون می‌گن بیایید دیه بگیرید و رضایت بدین. رفیقاتو بی‌خیال، خودت چه زود یادت رفت ۱۴ خرداد رو که عرق از همه چیزت می‌بارید. یادت رفت داشت سخنرانی رو ادامه می‌داد تا وقت به تو نرسه حالا هم که وقت به تو رسید رفقای لاتش زدن تو برجکت بعد از کوچیک و بزرگ در حمایت از تو برات بیانیه نوشتند. یادته می‌گفتی هنوز بیست سال از رحلت امام نگذشته، حالا باس به خودت گفت هنوز سه ماه از ۱۴ خرداد نگذشته خوش غیرت!»

اگرچه توهین و استفاده از صفات ناپسند رویه‌ی ثابت سایت‌های سبز برای طرد مخالفان خود بوده است اما مگر چه شده است که همین سایت‌هایی که تا دیروز سید حسن را با بهترین القاب خطاب می‌کردند امروز این‌گونه برآشفته‌اند و بدترین کلمات را نثار نوه‌ی امام می‌کنند؟

اگرچه هرگونه توهین به ایشان محکوم و مذموم است اما انتظارات از سید حسن بیش از این بوده و هست ولی به هرحال هنوز هم فرصت جبرانِ گذشته و بازگشت به مسیر اصلی انقلاب و آرمان‌های امام و رهبری باقی است و امیدواریم حمایت‌های دیروز جریان فتنه و ضدانقلاب از ایشان و نفرت امروز آنان درسی شود برای سید حسن و دیگران تا بار دیگر این جمله امام (ره) را مرور کنند تا بدانند اگر روزی دشمنان اسلام از آنان تعریف کردند، آن‌ها باید در مسیر انتخابی خود تجدید نظر کنند و بدانند روزهایی که صدای هورا و کف زدن‌های دشمن را می‌شنوند روزهایی است که صدای آرمان امام (ره) و انقلاب از آنها به گوش نرسیده است.

  1. دقیقا
    20 آگوست 2010

    باعث خوشحالیه که مزدورای بالاترین از سید حسن بد میگن ….

  2. هموطن توی احمق
    25 نوامبر 2011

    من از طرف این و اون نمی گم. از طرف خودم میگم : واقعا خاک بر سر شما الدنگا که فقط دنبال خاله زنک بازی و الدنگ بازی هستین . احمقای مغز فندقی مزدور کجا بود . چرا فقط فکر می کنین خودتون آدمین؟ آخه این مغزه اگه کار می کرد انقد به هم وطناتون به خاطر 4 تا ابله نمی گفتین مزدور . خوشتون میاد به رهبرتون بگن مزدور یا اصلا نه! بگن فلانی؟ وحشی نمی شید؟ والا می شید پس جای شاخ و شونه کشیدن و غرور کاذب بشینید و یکم به فکر هم وطنایی باشید که ممکنه مثل شما فکر نکنن. مثل بچه سه ساله نباشید که تا باهاشون مخالفت می کنن جری می شن . واقعا […] تو مغزتون که بجای نحصیل کردن و فکر کردن هی لات بازی در میارین . […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.