شنبه 29 دسامبر 12 | 13:51

رکورد جدید احمدی‌نژاد

استاندار بوشهر با اشاره به سیزدهمین حضور احمدی‌نژاد در استان بوشهر گفت: حضور سیزده باره رئیس جمهور در استان بوشهر طی دولت نهم و دهم صورت گرفته که یک رکورد است و در هیچ استانی این امر اتفاق نیفتاده است.


فریدون حسنوند پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح دو طرح پتروشیمی در پارس جنوبی اظهار داشت: دولت نهم و دهم در امر خدمات رسانی به مردم در نقاط مختلف کشور عملکرد بسیار خوب و قابل قبولی داشته و شاهد رضایت خاطر مردم هستیم.

وی افزود: بدون تردید حجم و کیفیت خدمات صورت گرفته مصداق عدالت و خدمات رسانی بی‌منت است و این امر در تمام مناطق کشور مشهود است.

استاندار بوشهر با اشاره به سیزدهمین حضور رئیس جمهور در استان بوشهر خاطرنشان کرد: حضور سیزده باره رئیس جمهور در استان بوشهر طی دولت نهم و دهم صورت گرفته که یک رکورد است و در هیچ استانی این امر اتفاق نیفتاده است.

حسنوند با تقدیر از توجه دولت به استان بوشهر گفت: مردم هنوز به گفتمان خدمت و عدالت نیاز دارند و امیدوار هستیم همواره این روند تداوم یابد.

وی اضافه کرد: مدیران استان بوشهر با همه وجود برای رشد و توسعه بیش از پیش استان اهتمام دارند و بدون تردید روز به روز به سمت موفقیت بیشتر حرکت می کنیم.

عبدالحسین بیات معاون وزیر نفت نیز در این آیین گزارشی از روند اجرای طرح‌های پتروشیمی و طرح‌های مهر ماندگار این حوزه ارائه کرد.

 پیش از ظهر امروز در آیینی با حضور رئیس جمهور و وزیر نفت و مسئولان استان بوشهر، دو طرح بزرگ مهر ماندگار پتروشیمی شامل فاز اول پتروشیمی کاویان و فاز نخست خط لوله اتیلن غرب در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به طور رسمی به بهره‌برداری رسید.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: