جمعه 20 آگوست 10 | 16:17

حذف دعای کمیل برای پیگیری دستمزد ۸۰۰ میلیونی دایی!

شب گذشته شبکه سوم سیما در اقدامی تأمل برانگیز به جهت پیگیری عدم پرداخت مالیات دستمزد 800 میلیون تومانی علی دایی برنامه دعای کمیل دومین شب جمعه ماه مبارک رمضان و بخشی از برنامه های ویژه سحر خود را حذف کرد.


شب گذشته شبکه سوم سیما در اقدامی تأمل برانگیز به جهت پیگیری عدم پرداخت مالیات دستمزد 800 میلیون تومانی علی دایی برنامه دعای کمیل دومین شب جمعه ماه مبارک رمضان و بخشی از برنامه های ویژه سحر خود را حذف و به جای آن 2 ساعت از پخش سیما را در اختیار علی دایی و قرارداد چند میلیارد تومانی او گذاشت.
این ماجرا از آنجا شروع شد که علی دایی طی یک هفته گذشته در رسانه ها اعلام کرد که در اعتراض به حکم کمیته استیناف فدراسیون فوتبال از مسئولین صدا و سیما تقاضای 35 دقیقه وقت دارد تا مستنداتش را برای مردم ارائه کند.

جزئیات ماجرا نیز از این قرار بود که دایی به پرداخت دستمزد کامل یکساله خود اعتراض داشت و معتقد است فدراسیون می بایست دستمزد سه ساله دایی را علی رغم عدم حضور وی در تیم ملی (بیش از دو میلیارد تومان) پرداخت نماید.
دایی درباره مبلغ قراردادی که از فدراسیون گرفته است گفت: من ‌800 میلیون تومان گرفتم. وی در پاسخ به این سوال که “خوب پولی از فدراسیون گرفته‌اید” گفت: هر کس بسته به تخصص‌اش و کاری که می‌کند پول می‌گیرد. در شغل من ‌800 میلیون تومان پولی نیست. نه زندگی دارم و نه آرامشی و نه می‌توانم به خانه‌ام برسم. باید به همه جواب بدهم و خواسته‌های مردم را هم در نظر بگیرم. اگر مربی نبودم دلیلی نداشت که دو ساعت پس از بازی تیمم با آن همه استرس به اینجا بیایم.

  1. یک مسلمان
    20 آگوست 2010

    مشکل این نیست که دعا کمیل پخش نشده مشکل این است که اشرافیت اموی ترویج میشود

    خیلی سطحی نگری است که مشکل برنامه را عدم پخش دعا کمیل بدانیم!

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.