شنبه 29 دسامبر 12 | 23:23

صهیونیست‌ها در هندوستان یهودی کشف کردند!

سازمانهای صهیونیستی موفق شدند که رضایت تعدادی از ساکنان روستایی در شمال شرق هند برای مهاجرت به رژیم صهیونیستی را فراهم کنند.


خبرگزاری فارس: صهیونیست‌ها در هندوستان هم یهودی کشف کردند!سازمان‌های صهیونیستی فعال در جهان، ضمن ابراز خرسندی از مهاجرت چندتن از ساکنان یک روستا در هند، ادعا کردند: «ده‌ها تن از یهودیان شمال شرق هند به اسرائیل مهاجرت کردند. اینان جزء بازماندگان قبیله بنی منشه هستند که در قرن هشتم قبل از میلاد از اسرائیل تبعید شده‌اند.»

یکی از خاخام‌های رژیم صهیونیستی در سال 2005 روستاییان این منطقه را «قبیله گم شده» نامید. پس از آن لابی‌های گسترده با ساکنان این روستا برای مهاجرت و اسکان در سرزمین‌های اشغالی آغاز گردید.

میخاییل فروند رئیس مؤسسه «یهودیان از دست رفته» که با هدف افزایش مهاجران رژیم صهیونیستی، مشغول به فعالیت است، در سخنانی گفت: «در هفته‌های آینده نیز در حدود 300 تن دیگر از بنی منشه‌ها به تل آویو خواهند رسید.»

سازمان‌های صهیونیستی نیز ادعا کردند: «در سال 721 قبل از میلاد تعدادی از یهودیان از اسرائیل تبعید شده‌اند که هم اکنون در برمه و هند ساکن هستند و ما پس از قرن‌ها آنها را کشف کردیم و آنان نیز به دین اجدادی خود بازگشتند.»!

مهاجرت معکوس از رژیم صهیونیستی و همچنین جمعیت اندک این رژیم، سازمان‌های صهیونیستی در جهان را ملزم کرده تا ساکنان مناطق مختلف را که در وضعیت اقتصادی نامناسبی به سر می‌برند با تطمیع و تشویق به سرزمین‌های اشغالی مهاجرت دهند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.