دوشنبه 31 دسامبر 12 | 13:31

تاکتیک جدید شیطان‌پرستان در ایران

در تازه‌ترین ماه‌نامه خبری تحلیلی که نخستین نشریه تخصصی حمایت از قربانیان فرقه در ایران است، مطالبی تحت عنوان، راهکارهای مبارزه با شیطان‌پرستی، آیا شیطان ‌پرستی در ایران وجود دارد، سینما ابزاری برای تبلیغ شیطان‌گرایی، اهانت دراویش گنابادی به ساحت اهل‌بیت (ع) و آگهی تبلیغاتی جدید علیه اسلام در آمریکا مطرح شده است.


شماره ۳۸ نشریه شفافیت منتشر شد، در تازه‌ترین ماه‌نامه خبری تحلیلی که نخستین نشریه تخصصی حمایت از قربانیان فرقه در ایران است، مطالبی تحت عنوان، راهکارهای مبارزه با شیطان‌پرستی، آیا شیطان ‌پرستی در ایران وجود دارد، سینما ابزاری برای تبلیغ شیطان‌گرایی، اهانت دراویش گنابادی به ساحت اهل‌بیت (ع) و آگهی تبلیغاتی جدید علیه اسلام در آمریکا مطرح شده است.

در بخشی از این نشریه با عنوان «تاکتیک جدید شیطان‌پرستان در ایران» می‌خوانیم: «گروه منحرف موسوم به «شیطان پرستان ایران» که تحت آموزه‌های «آنتوان لاوی» فعالیت می‌کند، فاز تازه‌ای از فعالیت مخرب و غیر انسانی خود را با نام «برده‌سازی» در کشور آغاز کرده است، این گروه با استفاده از شگردهای جادو و انرژی‌های منفی، روح و فکر قربانیان را تحت عنوان تسلط خواسته‌های خود می‌گیرد و آنان را وادار به انجام خواسته‌های خود می‌کند».

 نشریه شفافیت

در سری جدید نشریه شفافیت از زبان یکی از قربانیان فرقه بهائیت با نام «الف- ش» ‌ می‌خوانیم: «هیچ جا در بهائیت و کتاب‌های تاریخیشان اگر نگاه کنید تأکیدی به نماز نشده، نماز قضا هم در بهائیت نداریم،…. بعضی از روش‌های تبلیغاتی آن‌ها که هم اکنون نیز انجام می‌شود، این است که مثلا با خوب صحبت کردن و داشتن خلق و خوی خوب در مجامع عمومی بتوانند خودشان را خوب نشان بدهند…»

سری جدید نشریه شفافیت در ۱۰۰صفحه به صورت محدود با مدیر مسئولی سید کاظم موسوی منتشر شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: