سه‌شنبه 01 ژانویه 13 | 09:37

قتل عام مسیحیان در هولوکاست واقعی

انیمیشن سینمایی «خونی از بهشت»، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج بوده و توسط برادران نجفی کارگردانی می شود.«نجران» از شهرهای بسیار قدیمی است و آخرین نقاطی بوده که بعد از تأسیس کشور عربستان سعودی به آن پیوسته‌است.


به گزارش تریبون مستضعفین فیلم سینمایی «خونی از بهشت» با موضوع اولین هلوکاست تاریخ بشر به دست یهودیان، توسط سازمان اوج در حال ساخت است. این فیلم روایتگر یک تراژدی تاریخی است که بر اساس آیات، تحقیقات روایی و منابع مکتوب، اولین هولوکاست واقعی بشریت محسوب می شود. داستانی تکان دهنده از شهری که به خاطر عقیده اش به خاکستر تبدیل شده است. نجران ، یکی از کلان شهرهای تجاری یمن است که قبل از ظهور اسلام بستر یک بیداری عقیدتی قرار گرفته و توسط حکام یهودی آن، سرکوب می شود. این حادثه ی تاریخی در قرآن کریم، با آیاتی از سوره مبارکه بروج روایت گردیده است.

این فیلم سینمایی با یکی از حرفه ای ترین تیم های تولید انیمیشن در حال ساخت است که پیش بینی می شود تا پاییز سال ۹۲ به پایان برسد. تکنیک این اثر، سه بعدی و نزدیک به رئال بوده و با گرافیک منحصر به فردی، سعی در جذب مخاطب دارد.انیمیشن سینمایی «خونی از بهشت»، محصول سازمان هنری رسانه ای اوج بوده و توسط برادران نجفی کارگردانی می شود.«نجران» از شهرهای بسیار قدیمی است و آخرین نقاطی بوده که بعد از تأسیس کشور عربستان سعودی به آن پیوسته‌است. شهر نجران به ‌خاطر اهمیت باستان‌شناسی خود شهرت دارد. مردمش به دعوت صاحب معجزات فیمیون بعد از مشرک بودن، به دین نصرانیت مسیحی گرویدند. در آن دوران پادشاه یمن یکی از ملوک یهودی بنام «یوسف ذی نواس» بود.

این پادشاه مردم یمن را به زور وادار نمود که پیرو دین یهودی شوند. ذی نواس مسیحیان یمن را در اخدودی که در قرآن ذکر شده‌است، سوزانده و کشته‌است. چنانکه در آیه کریمه آمده‌است: (قُتلَ أصَحاب اَلأُخدُودَ. اَلناَر ذاتَ اَلوُقُودَ). شاه ذی نواس، مسیحیان را به دین یهودیت فراخواند و خطاب به آنان گفت: فقط دو راه در پیش دارید، یا اینکه مذهب و دین من را بپذیرید و یهودی شوید و مسیحیت رها کنید، ویا اینکه شما را در آتش اخدود می‌سوزانم. مسیحیان راه دوم را اختیار نمودند و در آتش سوزان اخدود به دستور پادشاه یمن (ذی نواس) در سال ۵۲۴ میلادی سوزانده شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: