سه‌شنبه 01 ژانویه 13 | 19:55

راه‌اندازی دومین مرکز اقامتی درمانی مصرف‌کنندگان شیشه

عباس دیلمی‌زاده این مرکز را دومین مرکز اقامتی ویژه مصرف‌کنندگان در کشور دانست و گفت: اولین مرکز اقامتی ویژه مصرف‌کنندگان در تهران مشغول به کار بوده که الگویی مناسب جهت افزایش این نوع مراکز در منطقه شمالغرب کشور است.


عباس دیلمی‌زاده، مدیرعامل جمعیت خیریه تولد دوباره با بیان این مطلب اظهار داشت: اولین مرکز اقامتی ویژه مصرف‌کنندگان شیشه در تبریز با ظرفیت 60 نفر و با استفاده از کادر دوره دیده و با استانداردهای لازم در مرکز کوثر جمعیت خیریه تولد دوباره به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی این مرکز را دومین مرکز اقامتی ویژه مصرف‌کنندگان در کشور دانست و گفت: اولین مرکز اقامتی ویژه مصرف‌کنندگان در تهران مشغول به کار بوده که الگویی مناسب جهت افزایش این نوع مراکز در منطقه شمالغرب کشور است.

دیلمی‌زاده در خصوص راه‌اندازی مرکز درمانی مواد محرک، گفت: در گذشته تعداد مصرف کنندگان شیشه رو به افزایش بود که تصمیم گرفتیم با ایجاد شرایط مناسب این مراکز اقامتی را در کشور راه‌اندازی کنیم.

وی ضمن اشاره به همکاری سازمان بهزیستی و مشارکت فعال این سازمان در تسهیل روند ایجاد این مراکز گفت: سازمان بهزیستی همکاری مناسبی جهت توسعه مراکز اقامتی محرک‌ها داشته است.

وی با اشاره به مدل‌های اقامتی برای درمان‌، خاطر نشان کرد: در دنیا مدل‌های مختلف اقامتی وجود دارد که ما امروز مدل‌های جدید را بکار بردیم و مرکز اقامتی درمان تخصصی مواد محرک که امروز شاهد آن هستیم جزء مدل‌های تلفیقی است که متخصصان درمانی در کنار گروه‌های همتا کار مشترک می‌کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: