سه‌شنبه 01 ژانویه 13 | 21:37

انتشار جلد ۱۲ «یادداشت‌های شهید مطهری»

در این مجلد به موضوعات فلسفه، کلام، پراکسیس، دیالکتیک، تضاد، ماتریالیسم تاریخی، روح و روان، ربا و بانک، نماز و برخی از مسائل متفرقه پرداخته شده است.


علی‌اصغر کردی، مسئول فروش انتشارات صدرا از انتشار جلد دوازدهم کتاب «یادداشت‌های استاد مطهری» خبر داد کردی گفت: این اثر جلد دوازدهم از کل یادداشت‌های استاد شهید و جلد پنجم از بخش موضوعی آثار ایشان است.

وی افزود: در این مجلد به موضوعات فلسفه، کلام، پراکسیس، دیالکتیک، تضاد، ماتریالیسم تاریخی، روح و روان، ربا و بانک، نماز و برخی از مسائل متفرقه پرداخته شده است.

این اثر در شمارگان 500 نسخه و به قیمت 110 هزار ریال از سوی انتشارات صدرا وارد بازار نشر شده است.

کردی همچنین از چاپ بخش‌هایی از کتاب «حماسه حسینی» و «پانزده گفتار» شهید مطهری به صورت کتابچه‌های کوچک خبر داد و گفت: «عنصر امر به معروف و نهی از منکر در نهضت حسینی» در قطع رقعی یکی از آثار این مجموعه است که فصل ششم کتاب حماسه حسینی را در قطع رقعی در خود جای داده است.

«تحلیل واقعه عاشورا» در قطع جیبی شامل چهار گفتار از دو کتاب حماسه حسینی و پانزده گفتار شهید مطهری، «تحریفات در واقعه تاریخی کربلا» شامل فصل دوم از کتاب حماسه حسینی و «عنصر تبلیغ در نهضت حسینی» شامل فصل هفتم از این کتاب، دیگر عناوین کتابچه‌های عاشورایی انتشارات صدرا هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: