یکشنبه 22 آگوست 10 | 15:07

حراج کاسه توالت در بی‌بی‌سی!

یکی از خبرهای پربازدید سایت بی بی سی فارسی در چند روز اخیر خبر فروش کاسه توالت سالینجر به قیمت یک میلیون دلار بوده است؛ خبری که بدلیل اهمیت و یا ذوق زدگی مدیران این سایت در برگزیده های صفحه فرهنگ و هنر (!) سایت منتشر شده است.


تریبون مستضعفبن- یکی از خبرهای پربازدید سایت بی بی سی فارسی در چند روز اخیر خبر فروش کاسه توالت سالینجر به قیمت یک میلیون دلار بوده است؛ خبری که به دلیل اهمیت و یا ذوق زدگی مدیران این سایت در برگزیده های صفحه فرهنگ و هنر (!) سایت منتشر شده است!

در متن این خبر آمده است: « کاسه توالتی که گفته شده زمانی مورد استفاده جی دی سالینجر، نویسنده مشهور آمریکایی بوده، برای فروش در سایت حراجی اینترنی ای‌بی، گذاشته شده است. قیمت این کاسه توالت یک میلیون دلار تعیین شده است.»

در ادامه این آگهی تبلیغاتی گویا نویسندگان آن تلاش کرده اند مخاطبان خود را با ذکر برخی از ویژگی های این کاسه توالت به خرید بهتر آن ترغیب کنند؛ چرا که در آگهی فروش این کاسه توالت گفته شده است: «تمیز نشده و به صورت اولیه باقی مانده است» و یا به نقل از فروشنده کاسه توالت نوشته شده است که ممکن است سالینجر هنگامی که از این توالت استفاده می کرده است به موضوع داستان های کتابش فکر کرده باشد!

  1. دقیقا
    22 آگوست 2010

    چه میکنه این فرهنگ وهنر….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.