پنج‌شنبه 03 ژانویه 13 | 20:45

یلدا؛ پخش شدن یا نشدن مسئله این است

مدیر شبکه یک نیز به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد «یلدا» به دلیل محدودیت جدول پخش شبکه و آغاز پخش سریال «خاطرات مرد ناتمام» به جای 12 قسمت، در 10 قسمت روی آنتن خواهد رفت.


پخش یا عدم پخش سریال «یلدا» به کارگردانی حسن میرباقری موضوعی است که یک هفته اخیر با اظهارنظرهای متناقضی روبرو بوده است.

چندی پیش روابط عمومی شبکه یک سیما اعلام کرد با پایان پخش سریال «میلیاردر» اثر 10 قسمتی با عنوان «مجلس نخبه کشی» به صورت تلفیقی از بخش‌های آثار نمایشی مختلف که به امیرکبیر پرداخته‌اند، روی آنتن می‌رود.

این گفته درست سخنان بهروز خوش رزم تهیه کننده سریال «یلدا» را تکذیب می‌کرد که ادعا داشت جدول پخش شبکه یک جایی برای «یلدا» اختصاص خواهد داد.

حاشیه‌ها پیرامون این موضوع ادامه داشت و حتی محمدرضا ورزی تأکید کرد «مجلس نخبه کشی» سریالی شکل یافته از تدوین و فیلترگذاری مجدد بخش‌های مربوط به امیرکبیر در سریال «سال‌های مشروطه» و نه تنها اثری تلفیقی است و از شبکه یک پخش می‌شود و اصلا سریال «یلدا» متعلق به شبکه سه سیما است!

در همین حین خوش رزم نیز به گفتگو با رسانه‌های مختلف می‌پرداخت و کماکان بر زمان و شبکه پخش «یلدا» تأکید می‌کرد.

در همین راستا مدیر شبکه یک نیز به اظهار نظر پرداخت و اعلام کرد «یلدا» به دلیل محدودیت جدول پخش شبکه و آغاز پخش سریال «خاطرات مرد ناتمام» به جای 12 قسمت، در 10 قسمت روی آنتن خواهد رفت.

این موضوع نیز از سوی مدیر روابط عمومی سیما فیلم تکذیب شد و او اعلام کرد قطعا «یلدا 12 قسمتی پخش خواهد شد!

با این وجود باید منتظر ماند و دید این سریال که داود میرباقری کارگردان مطرح سینما و تلویزیون نیز در آن حضور داشته است، به چه نحوی پخش خواهد شد و تأیید و تکذیب‌ها درست از آب درمی‌آیند یا اشتباه.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: