دوشنبه 07 ژانویه 13 | 11:47

رونمایی از دو اثر اقتصادی در دانشگاه امام صادق

رونمایی از دو اثر تولیدی «نرم افزار چند رسانه‌ای درآمدی بر اقتصاد مقاومتی» و مستند صوتی حباب امروز در دانشگاه امام صادق(ع) انجام می‌شود.


رونمایی از دو اثر تولیدی قرارگاه اقتصادی خیبر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام امروز ساعت 13 الی 14 در سالن شهید مطهری دانشگاه امام صادق علیه السلام و با سخنرانی دکتر عادل پیغامی- عضو هیأت علمی دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام انجام می شود.

این دو اثر شامل:

1. نرم افزار چند رسانه ای «درآمدی بر اقتصاد مقاومتی»

2. مستند صوتی حباب با موضوع «شایعه در بازار»

می باشد.

نرم افزار چند رسانه ای در آمدی بر اقتصاد مقاومتی شامل، مجموعه گفتارهای دکتر عادل پیغامی – عضو هیأت علمی دانشکده معارف اسلامی و اقتصاد دانشگاه امام صادق علیه السلام – پیرامون اندیشه های اقتصادی امام خامنه ای مد ظله العالی تشکیل می دهد که طی سلسله جلساتی در دو بخش تبیین «تولیدملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» و بررسی «سیاست های کلی اصلاح الگوی مصرف»، در دانشگاه امام صادق علیه السلام ارائه گردیده است.

اقتصاد مقاومتی

هم چنین فیلم های بررسی تحلیلی اقتصاد ایران با رویکرد اقتصاد مقاومتی و تولید ملی با حضور کارشناسانی چون دکتر نهاوندیان، حدادعادل، سبحانی، رضایی و … به همراه گفتگو با کارآفرینان موفق، از مجموعه برنامه‌ی تلویزیونی «پایش» پخش شده در شبکه اول سیما، به همراه گزارش ها و مستندهای اقتصادی، تحلیل های آماری از وضعیت کنونی اقتصاد ایران، اسناد بالادستی سیاست های تولید ملی، گزارش های پشتیبان در حوزه اصلاح الگوی مصرف، گزارش هایی از متغیرهای کلان اقتصادی ایران، سایر بخش های این مجموعه را تشکیل می دهند.

مستند صوتی حباب نیز مستند 19 دقیقه‌ای است که با استفاده از نظر کارشناسی اساتید دانشگاه و بهره‌گیری از نظرات مردمی و نیز با یک پشتوانه تحقیقاتی به عرصه فرهنگ‌سازی اقتصادی با مخاطب عموم مردم ورود پیدا کرده است. گفتنی است موضوع «شایعه در بازار» به عنوان یکی از مقولات «فرهنگ مصرفی» محسوب شده و ورود به دیگر مسائل این حوزه بسیار جدی می‌نماید.

همچنین شایان ذکر است یکی از انگیزه‌های اصلی تولید این‌چنین سبکی، الگوسازی برای دیگر دغدغه‌مندان و علاقمندانی است که به این حوزه ورود پیدا کرده و با صرف اندکی زمان و کار فنی، ایده‌های خود را به تولید محصولاتی جذاب و عامه‌پسند تبدیل کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: