جمعه 11 ژانویه 13 | 16:03
درخواست مجری برنامه «پیک بامدادی» از شما

فراخوان تهیه سرپناه برای مادر و دخترغریب

بانوی نیکوکاری که در مرکز نگهداری دختران بی سرپرست با تمام توان کار می کند و ماهیانه حدود۲۰۰-۳۰۰هزار تومان درآمد داشت، اکنون در آستانه از دست دادن سرپناه چند متری خود در زیر زمین یک منزل مسکونی است.


خیریه همتبه گزارش تریبون مستضعفین، خیریه همت باردیگر دست یاری به سوی خیرین دراز کرده است و این بار فراخوانی را به درخواست سید حسین حسینی، مجری پیک بامدادی مطرح کرده است. در این فراخوان برای تهیه سرپناه برای مادر و دختر غریب آمده است:

رسول مهربانی صلی الله علیه و آله:
نشانه مخلص ۴چیز است:
دلش درست است
اعضایش بی آزار است
خیرش به دیگران می رسد
ازبدکردن خوددار است
تحف العقول

“به نام یکتای بی همتا ؛ هموطنان عزیزم سلام”

این جملات آشنایی است که خیلی صبحها با صدای گرم و دلنشین سیدحسین حسینی گوینده و مجری توانای رادیو در پیک بامدادی رادیو سراسری آن را می شنوید.

فراخوان این بار همت را این بار این عزیز بزرگوار به خیریه همت معرفی و از همه دوستان برای حل مشکل این خانواده تقاضای کمک کرده است.

این خانواده ماجرای رنج مادری تنهاست که با مشقت فراوان زندگی خود و تنها دخترش را سرپرستی می کند.

***
روزهای سرد زمستان می رود تا برای یک خانواده دو نفره سردتر و سخت تر شود.

بانوی نیکوکاری که در مرکز نگهداری دختران بی سرپرست با تمام توان کار می کند و ماهیانه حدود۲۰۰-۳۰۰هزار تومان درآمد داشت، اکنون در آستانه از دست دادن سرپناه چند متری خود در زیر زمین یک منزل مسکونی است.

این بانوی محترمه که همسر خود را در یک حادثه از دست داده و با تنها دختر جوانش گذران می کند مدتها از پرداخت اجاره ناچیز زیرزمین محل اجاره خود ناتوان مانده و مقدار ناچیزی که برای رهن به صاحبخانه داده بود هم برای محاسبه اجاره چند ماه و هزینه های عقب افتاده به اتمام رسیده است.

سیدحسین حسینی گوینده برنامه خبری پیک بامدادی رادیو ایران که این ماجرا را برای خیریه همت توضیح می داد از عموم شهروندان و نیکوکاران درخواست کرد تا برای تامین سرپناهی برای این شهروند نیکوکار که اکنون در طوفان مشکلات گرفتار آمده همت کنند.

همت کنید تا در تقارن ایام شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام و سالروز رحلت پیامبر مهربانی، او و دختر دلبندش را از نگرانی و تشویش برهانند.

برای کمک به این امر خیر از سایت خیریه همت بازدید کنید یا از طریق شماره کارت های زیر اقدام کنید:

خیریه همت

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: