جمعه 11 ژانویه 13 | 16:27
رئیس شورای راهبردی قراگاه عمار:

سران فتنه با آب زمزم هم تطهیر نمی‌شوند!

«اگر این بصیرتی را که داریم داشته باشیم، در این فتنه‌ی جهانی که در حال وقوع است سربلند بیرون خواهیم آمد. فتنه‌ای که داخلی باشد فتنه‌ی بزرگی نخواهد بود اما اگر این هشدارها را جدی بگیریم و خوب عمل بکنیم در فتنه‌ای که در حال به هم ریختن دنیا است و ما هم داخل آن هستیم، سالم بیرون خواهیم آمد.»


به گزارش تریبون مستضعفین، در حاشیه یادواره شهدای اطلاعات سپاه، حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس شورای راهبردی قرارگاه عمار در گفت‌وگو با آژانس خبری شیراز درباره فتنه 88 و فتنه 92 صحبت کرد.

مهدی طائب با بیان اینکه دنبال کنندگان «انتخابات آزاد» همه از یک گروه نیستند، گفت: «اینها سه دسته‌اند که آتش این سه دسته با بیانات آقا به دلیل ایجاد بصیرت رو به خاموشی است: یک دسته از آن‌ها با بیرون هماهنگ هستند و یک پروژه‌ای‌ است که توسط رضا پهلوی کلید خورد؛ اینها همان سلطنت طلبان هستند که با آنان ارتباط دارند. دسته‌ی دوم کسانی هستند که نمی‌فهمند چه می‌گویند و دسته‌ی سوم هم کسانی هستند که به دنبال مسایل شخصی خود هستند و از هر ابزاری استفاده می‌کنند.»

 وی مدیریت و هدایت فتنه 88 را خارج از مرزها دانست و گفت: «فتنه از بیرون هدایت می‌شد؛ سران اصلی فتنه آمریکاست. او در داخل ابزار داشت و موسوی و کروبی نفرات اول این فتنه هستند. این‌ها از داخل سران فتنه‌اند ولی از لحاظ بیرونی این‌ها عددی نیستند.»

 طائب کسانی را که به دنبال تطهیر سران فتنه هستند نادان یا بازی‌خورده یا خائن دانست و گفت: «آنها یا نمی‌دانند یا بازی خورده‌اند یا خائن‌اند. ما باید افراد را تفکیک کنیم ولی به هر صورت نتیجه‌ی عمل آنها یکی است و آن این است که که ابروی خودشان را می‌برند ولی سران فتنه با آب زمزم هم تطهیر نمی‌شوند چه برسد به بیانیه!»

 رئیس قرارگاه عمار درباره فتنه 92 گفت: «اگر این بصیرتی را که داریم داشته باشیم، در این فتنه‌ی جهانی که در حال وقوع است سربلند بیرون خواهیم آمد. فتنه‌ای که داخلی باشد فتنه‌ی بزرگی نخواهد بود اما اگر این هشدارها را جدی بگیریم و خوب عمل بکنیم در فتنه‌ای که در حال به هم ریختن دنیا است و ما هم داخل آن هستیم، سالم بیرون خواهیم آمد.»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: