دوشنبه 14 ژانویه 13 | 19:45

رادان:‌ فتنه 88 هنوز تمام نشده

تمام کسانی که بر علیه امام‌حسین (ع) اردو زدند و در مقابل امام‌علی (ع) ایستادند اهل ایمان، نماز، قرآن و امر به معروف و نهی از منکر بودند، اما چون بصیرت نداشتند مقابل ولی خود ایستادند. رادان با بیان اینکه فتنه 88 هنوز تمام نشده گفت: مسیر روشن است و تنها باید بصیرت داشته باشیم چراکه بصیرت مانند چراغ مه‌شکنی است که زمان تاریکی و غبار، راه را روشن می‌کند.


جانشین فرمانده ناجا آمادگی لازم برای انجام ماموریت‌ها به وی‍ژه تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 را از جمله مسائل مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: هرفردی که بخواهد توطئه، شیطنت و بی‌قانونی کند، مقابل او می ایستیم.

سردار احمدرضا رادان در همایش روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های انتظامی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ضمن تبریک ماه ربیع‌الاول، ماه محرم و صفر را ماه تمرین ولایتمداری دانست و گفت : ماه محرم و صفر ماه بیداری و هوشیاری است، بیداری از آن جهت که مانند آنهایی که در واقعه عاشورا حضور داشتند و به ولی خود پشت کردند، از ولی خود غافل نشویم .

وی ادامه داد: تمام کسانی که بر علیه امام‌حسین (ع) اردو زدند و در مقابل امام‌علی (ع) ایستادند اهل ایمان، نماز، قرآن و امر به معروف و نهی از منکر بودند، اما چون بصیرت نداشتند مقابل ولی خود ایستادند.

رادان با بیان اینکه فتنه 88 هنوز تمام نشده گفت: مسیر روشن است و تنها باید بصیرت داشته باشیم چراکه بصیرت مانند چراغ مه‌شکنی است که زمان تاریکی و غبار، راه را روشن می‌کند.

جانشین فرمانده ناجا گفت: در تمرین ولایتمداری آزمایش‌ها از جنس سخت است واگر فهم نکنیم مانند کسانی می‌شویم که به ولی خود پشت کردند، بنابراین عاقبت به خیری در ولایتمداری است و در سرزمینی که مستحضر به نور ولایت است، شرط بصیرت این است که هر چه ولی گفت؛ همان را انجام دهیم.

رادان با اشاره به ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی در تامین امنیت در جامعه و خدمت به مردم تصریح‌کرد: لباس نیروی انتظامی لباس خدمت است و خدمت در این لباس به ویژه در کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها می‌تواند مسیر بهشت را برای ما هموار کند.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی سه اصل تکریم ارباب‌رجوع، پاسخگویی، به هنگام بودن و منضبط و آراسته‌بودن را مهمترین اصول خدمت در نیروی انتظامی دانست و گفت: لشکر مردمی نیروی انتظامی از این اصول است و ماموریت‌های ناجا بدون مردم قابلیت اجرایی ندارند.

رادان اضافه کرد: پلیس هوشمند، به هنگام و پاسخگو فردی است که بداند کجا با ادب باشد وکجا قاطع، محکم و استوار باشد یعنی در برابر مردم خاضع، سریع و به هنگام باشد و در برابر مجرمان سخت، مقتدر و محکم بایستد، چرا که مردم پلیسی را که هوشمند نباشد دوست ندارند.

وی توجه و پاسخگویی به مطالبات مردم، توجه به امنیت اخلاقی و آمادگی لازم برای انجام ماموریت‌ها به وی‍ژه ماموریت مهم تامین امنیت انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 را از جمله مسائل مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: هر فرد بخواهد توطئه، شیطنت و بی‌قانونی کند، مقابل او می ایستیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: