چهارشنبه 25 آگوست 10 | 10:29

سايت اطلاع‌رساني فعاليت‌هاي قرآني جوانان كشور راه‌اندازي شد

دبير بخش قرآن جشنواره ملي جوانان ايراني از راه‌اندازي سايت اطلاع رساني مركز فعاليت‌هاي قرآني جوانان كشور خبر داد.


رحيم خاكي مدير مركز فعاليت‌هاي قرآني جوانان كشور در اشاره به برنامه‌هاي اجرايي اين مركز از راه‌اندازي سايت اطلاع‌رساني مركز فعاليت‌هاي قرآني جوانان كشور به آدرس www.iyqa.ir خبر داد و گفت: اين سايت از نوع تعاملي است و راه‌اندازي نهايي آن تا ماه رمضان سال آينده به طول خواهد انجاميد.

وي در برشماري ساير فعاليت‌هاي مركز فعاليت‌هاي قرآني جوانان كشور از انجام طرح‌هاي مشترك با سازمان دارالقرآن كريم و اتحاديه تشكل‌هاي قرآني خبر داد و گفت: اين همكاري‌ها در نوع خود مشابه ندارد.
طراحي نشست‌هاي تخصصي با خبرگزاري قرآني كشور، انجام 114 ختم قرآن ويژه سنين 14 تا 29 سال در محل نمايشگاه قرآن، همكاري با برنامه «جوان قرآني» راديو قرآن در بازه‌هاي زماني 7 تا 7:30 و 22:30 تا 22:45 و حمايت از طرح‌هاي نخبگان قرآني از ديگر فعاليت‌هايي است كه خاكي ضمن اشاره به آنها افزود: تاكنون از سوي دو تن از اساتيد قرآني كشور يك تن از اساتيد دانشگاه و يكي از خواهران، طرح‌هايي ارائه شده كه حمايت از آنها جزو برنامه‌هاي اصلي مركز فعاليت‌هاي قرآني جوانان است.

خاكي ضمن اشاره به طراحي كليد‌واژه‌هاي قرآني توسط يكي از اساتيد دانشگاه در تشريح طرح ارائه شده توسط يكي از بانوان قرآني كشور گفت: در اين طرح پيام‌هاي قرآني در بسته‌بندي شبيه به كپسول‌هاي دارويي قرار گرفته و با تشويق و حمايت‌هاي صورت گرفته از سوي مركز، اين طرح اكنون رفع عيب و كامل شده و به توليد انبوه خواهد رسيد.

وي سفر تيمي از برگزيدگان قرآني نخستين دوره جشنواره ملي جوان ايراني به كشور تركيه را با هدف ايجاد انگيزه و تشويق جوانان قرآني براي ارائه توانايي‌هاي خود دانست و گفت: علاوه بر اين اهداف تبليغات براي نظام اسلامي نيز در اين سفر دنبال مي‌شود.

دبير بخش قرآن جشنواره ملي جوان ايراني همچنين از زمان آغاز ثبت‌نام NGOهاي قرآني از 27 مهرماه مصادف با ايام ولادت امام رضا (ع) و فراخوان دومين جشنواره ملي جوان ايراني خبر داد و در اين باره افزود: ثبت نام از NGOها تا اسفند‌ماه ادامه خواهد داشت و درصدد رساندن سقف آنها تا 400 مركز هستيم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.