پنج‌شنبه 26 آگوست 10 | 08:01

وزیراطلاعات: کمک به سران فتنه بالاتر از یک میلیارد دلار بود

وزیر اطلاعات در خصوص مطرح شدن بحث کمک یک میلیارد دلاری از طرف کشورهای غربی به سران فتنه، گفت: بله چنین مسأله ای صحیح است. البته ارقام این کمک ها بالاتر از این حرف هاست و شما روی بالاتر از این حساب کنید.


حجت الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی، وزیر اطلاعات پس از جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار برنا در خصوص مطرح شدن بحث کمک یک میلیارد دلاری از طرف کشورهای غربی به سران فتنه، گفت: بله چنین مسأله ای صحیح است.

وی ادامه داد: البته ارقام این کمک ها بالاتر از این حرف هاست و شما روی بالاتر از این حساب کنید.

برنامه وزارت اطلاعات برای بازگرداندن مهدی هاشمی

وزیر اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه ایران هم درباره اینکه آیا از اینترپل (پلیس بین‌الملل) برای بازگرداندن مهدی هاشمی به ایران استفاده می‌کنید، گفت: کمک گرفتن از اینترپل در دستور کار قرار ندارد و ما این مساله را از طریق راه‌های دیگری دنبال می‌کنیم.

آقای مصلحی از توضیح بیشتر درباره جزئیات این موضوع خودداری کرد.

گفتنی است، مهدی هاشمی، پسر دوم آقای هاشمی رفسنجانی اوایل شهریور ماه سال گذشته و همزمان با برگزاری دادگاه چهارم متهمان آشوب های پس از انتخابات، ایران را به مقصد لندن ترک کرد.

پس از مطرح شدن نام او در این دادگاه درخواست های مختلفی برای احضار و محاکمه او مطرح شد. تا اینکه مقامات قضایی در فروردین ماه امسال حکم جلب مهدی هاشمی را صادر کردند.

این در حالی است که مهدی هاشمی تا امروز حاضر به بازگشت به ایران برای رسیدگی به اتهاماتش نشده است .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.