چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
شنبه ۰۷ بهمن ۹۱ | ۲۱:۰۰
علی اکبر ولایتی

آیت الله تسخیری مایه مباهات جهان اسلام و تشیع است

علی‌اکبر ولایتی مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری عصر امروز شنبه طی سخنانی در همایش بین‌‌المللی بزرگداشت آیت‌الله تسخیری گفت: وجود فردی اندیشمند و مبلغ نظر آیت‌الله تسخیری همواره موجب شده که مذهب تشییع بتواند با سایر مذاهب ارتباط گسترده‌ای برقرار کرده و نزدیکی ایجاد شود.


آیت الله تسخیریعلی‌اکبر ولایتی مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری عصر امروز شنبه طی سخنانی در همایش بین‌‌المللی بزرگداشت آیت‌الله تسخیری گفت: وجود فردی اندیشمند و مبلغ نظر آیت‌الله تسخیری همواره موجب شده که مذهب تشییع بتواند با سایر مذاهب ارتباط گسترده‌ای برقرار کرده و نزدیکی ایجاد شود.

وی ادامه داد: آیت‌الله تسخیری همواره به خوبی توانسته است که اشکالات و ابهاماتی که در زمینه مذهب شیعه در جهان اسلام وجود دارد را برای ادیان و مذاهب دیگر مطرح و برطرف کند، به نحوی که هر کجا ایشان در حوزه‌های مختلف علوم اسلامی و بین‌المللی حضور داشته از عهده بسیاری از مشکلات برآمده است.

مشاور امور بین‌الملل مقام معظم رهبری در ادامه سخنانش پیراموان ابعاد شخصیتی آیت‌الله تسخیری اظهار داشت: آیت‌الله تسخیری یکی از افرادی است که توانسته بر مشکلاتی که دیگران برای جمهوری اسلامی ایجاد کردند، فائق آید که بر ما واجب است که به واسطه وجود ارزشمند ایشان شاکر خداوند متعال باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: