دوشنبه 28 ژانویه 13 | 15:23

«درس‌های پیامبر اعظم (ص)» کتاب شد

این کتاب گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شخصیت، ویژگی‌ها و بعثت نبی مکرم اسلام (ص) است که از میان بیانات معظم ‌له از خرداد 1368 تا شهریور 1391 ارائه شده است.


همزمان با هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (ص) کتاب «درس‌های پیامبر اعظم (ص)» گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) درباره شخصیت، ویژگی‌ها و بعثت پیامبر (ص) منتشر شده است.

این کتاب گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره شخصیت، ویژگی‌ها و بعثت نبی مکرم اسلام (ص) است که از میان بیانات معظم ‌له از خرداد 1368 تا شهریور 1391 با ویژگی‌های زیر انتخاب و به ترتیب تاریخی ارائه شده است:

درس‌های پیامبر اعظم (ص)

1. از میان مطالب مرتبط با زندگی و شخصیّت آن حضرت، درس‌های زندگی و بعثت پیامبر که مورد نیاز همه انسان‌ها و جوامع انسانی در طول تاریخ و به ویژه دوران معاصر است انتخاب شود.

2. مخاطب بیانات معظم ‌له عمدتاً نخبگان، روشنفکران و زمامداران کشورهای اسلامی باشند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از نحوه تهیه کتاب می‌توانند با شماره تلفن 66410649ـ021 تماس بگیرند و یا با نشانی پست الکترونیک book@khamenei.ir مکاتبه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: