یکشنبه 28 فوریه 10 | 14:15

تاریخ شهادت: ۸۸/۳/۲۵؛ محل شهادت: سعادت آباد

صدا و سيما كه تازه همين چند روز پيش حرفهاي امام را پخش كرد: «اگر اشخاصي بدون مجوز وزارت كشور اقدام به تجمع كنند بر همه واجب است با آنها برخورد كنند.» چرا صبر نكردي محسن رضايي و ساير آقايان با نامه نگاري‌هايشان آرامش را به كشور بازگردانند. چرا صبر نكردي خداجويي اراذل را در روز عاشورا ببيني؟


shahid_kabiri

شهید حسین غلام کبیری

هیچ چیزت با بقیه فرق نداشت. نه سنگ قبرت، نه عكست… ما دنبال آنهایی می‌گشتیم كه تاریخ شهادتشان 24/11 بود. آنها كه سالگرد شهادتشان بود و از شلوغی بهشت زهرا و گلهای تازه و سنگهای خیسشان میشد پیدایشان كرد. تو صدایمان كردی. میان آن همه شبیه خودت. تاریخ شهادتت 25/3/88  بود. سعادت آباد. گلهای تازه روی مزارت هم به خاطر سالگردت نبود، به خاطر این بود كه هنوز سالت نشده و حتما داغت آنقدر تازه هست كه زود به زود به زیارتت می‌‌آیند.

25/3/88 سعادت آباد چه خبر بود كه تو شهید شده‌ای؟ اصلا تو آنجا چه كار ‌می‌كردی؟

صدا و سیما كه تازه همین چند روز پیش حرفهای امام را پخش كرد كه «اگر اشخاصی بدون مجوز وزارت كشور اقدام به تجمع كنند بر همه واجب است با آنها برخورد كنند.»

چرا صبر نكردی محسن رضایی و سایر آقایان با نامه نگاری‌هایشان آرامش را به كشور بازگردانند.

چرا صبر نكردی خداجویی اراذل را در روز عاشورا ببینی؟

چرا صبر نكردی علی مطهری پیام بدهد كه مردم در روز 22 بهمن با هم برادرانه رفتار كنند؟! ‌راستش را بگو. به هوای كیك و ساندیس رفته بودی؟ سكه؟ پول نقد؟ هر چه بوده نوش جانت. آنقدر حلال بوده كه با آن یك قبر وسط قطعه 55 برای خودت دست و پا كرده‌ای و همسایه دیوار به دیوار شهدا شده‌ای.

ما ماهواره نداریم ، اینترنت پر سرعت و بدون فیلتر هم نداریم. اما آنقدر برای ندا و ترانه وسهراب و … فیلم و كلیپ و عكس دیده ‌ام كه همه‌‌شان را می‌شناسم. تو را ولی هیچ كس نمی‌شناسد. علی مطهری راست می‌گوید. از بس شما به اندازه كافی مدافع دارید. راست می‌گوید. همه آنها كه در آن قطعه بهشت زهرا خوابیده اند به اندازه كافی مدافع دارند. شما كه خونتان از سید الشهدا رنگین تر نیست. خود حضرت هم منتظر این الطالب بدم المقتول است.

بگذار برای ندا و ترانه، بی بی سی و مریم رجوی ختم بگیرند. بگذار خواص حرف زیادی بزنند و بگویند از بیانیه ها و توصیه‌‌هایشان به سران نفاق است كه 22 بهمن هیچ درگیری نشد. اصلا كسی با نماد سبز نبود كه بخواهد درگیری بشود. ما كه می دانیم باز هم خون شهدا بود كه این نظام را حفظ كرد. باز هم غیرت شما شهدا بود كه  این آقایان می‌توانند با لباسهای روحانیتشان راه بروند.

بضاعت ما همین قدر است. همین چند مگابایت كه امپریالیزم به ما روا داشته. امام گفت شهید نظر می‌كند به وجه الله. برای همین ما هم عافیت طلبانه  شما را رها كردیم تا خلوتتان به هم نخورد.

ما عرضه نداریم عكس شماها را پیراهن عثمان كنبم و در راهپیمایی ها دست بگیریم. ما لیاقت نداریم بیاییم منزل مادرانتان و به آنها سرسلامتی بدهیم..

بضاعت ما همین وبلاگ است تا نام و یاد شما را زنده نگه داریم.

برای شادی روح شهید حسین غلام كبیری و همه شهدای مظلوم  این فتنه:

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم….

 1. یه بنده
  28 فوریه 2010

  دستمان را بگیرید

 2. نوید
  7 آوریل 2010

  عالی بود …
  چه گسی فهمید دوست ما رو تو خیابان جمهوری تکه تکه کردند ؟
  چه کسی جز خدا می دونه ما چند تا آجر و پاره سنگ تو این جهاد نصیبمون شد ؟
  چه کسی فهمید من به شخصه حداقل دو میلیون خسارت خوردم و دم نزدم ؟

 3. محمد
  11 آوریل 2010

  سلام
  با دیدن این عکس واقعا متاثر شدم. باز هم اگه می تونید شهدای این فتنه رو واسمون معرفی کنید. متاسفانه صدا و سیما که موضع خیلی بدی به خودش گرفت و به جای معرفی این عزیزان سفر کرده کمک به مظلوم نمایی بیشتر فتنه گران و معرفی اشخاصی مثل اسیب دیدگان کهریزک کرد.

 4. مصباح
  28 می 2010

  خدا رحمتش کنه! روحش شاد! بنده خدا ریشش زیاد بلند نبوده! بسیجیا فکر کردن از دسته جات سبزه! کشتنش!
  همین که میتونه رو سنگ قبرش بنویسه شهید و اصلا سنگ قبرش سالم بمونه باید کلی حال کنید!
  همین که جنازشو بعد 120 روز با کلی تهدید تحویل ندادن کلاتونو بندازید بالا!
  اما بهرحال روحش شاد!

 5. دقیقا
  15 ژوئن 2010

  خدا این شهید عزیز رو بیامرزه ….
  راستی که نامرد تر از سبزا خودشونن
  به ندا اقا (عثمانم) رحم نکردن …بدبخت قرار نبوده بمیره تو سناریوشون ..اما خوب سبزن دیگه …نفی خشونتش کردن!!!!!!….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.