جمعه 01 فوریه 13 | 17:27

بررسی نسبت علوم انسانی و سینما، امشب در «ققنوس»

این برنامه که اولین قسمت آن، شبِ گذشته برگزار شد، دارای دو بخش است. در دومین قسمت، امشب 13 بهمن ماه، دوربین این برنامه با اجرای «سیدمحمد حسینی» در بخش اول با بررسی حرکت کلان سینمای ایران، به سراغ «نسبت علوم انسانی و سینما» می‌رود. میهمانان این بخش دکتر حسن عباسی و دکتر ابراهیم فیاض هستند.


در راستای برگزاری دومین جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی، برنامه‌‌ی تلویزیونی «ققنوس» از ۱۲ بهمن‌ماه به مدت ۱۷ شب از شبکه ۴ سیما رأس ساعت ۲۲ پخش می‌شود.

«ققنوس» به تهیه‌کنندگی «علی سلیمانی» و سردبیری «سیدامیر جاوید»٬ در تلاش است با بررسی مسائل کلان سینمای ایران، به مبانی، شرایط تحقق و شاخصه‌های سینمای تراز انقلاب اسلامی بپردازد. ققنوس در جستجوی شدنِ سینمای انقلاب اسلامی است. بدین منظور با شخصیت‌های برجسته فکری- تحلیلی این عرصه به گفتگو می‌نشیند.

این برنامه که اولین قسمت آن، شبِ گذشته برگزار شد، دارای دو بخش است. در دومین قسمت، امشب ۱۳ بهمن ماه، دوربین این برنامه با اجرای «سیدمحمد حسینی» در بخش اول با بررسی حرکت کلان سینمای ایران، به سراغ «نسبت علوم انسانی و سینما» می‌رود. میهمانان این بخش دکتر حسن عباسی و دکتر ابراهیم فیاض هستند.

«ققنوس» در بخش دوم و در بحث درون گفتمانی‌اش، با حضور آقایان سیدناصر هاشم‌زاده و شهریار زرشناس به موضوع «سینمای آرمانی اخلاقی اجتماعی» می‌پردازد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: