یکشنبه 03 فوریه 13 | 12:30
کاندیدایی که از بسم‌الله تاکتیک فوتبال در می‌آورد

اگر رئیس‌جمهور شوم، تاجیکستان، ارمنستان و آذربایجان را به ایران برمی‌گردانم!

«ناشناخته بودن من برای دنیاست که یکی از مهم‌ترین پارامترهای نظام است. همان‌طور که وقتی رهبر معظم، انقلاب را به دست گرفتند دنیا شناخت زیادی از ایشان نداشت. به همین ترتیب ناشناخته بودن من باعث می‌شود دشمنان نتوانند برای ما برنامه‌ریزی کنند.»


آیت الله محمد باقر خرازی

به گزارش تریبون مستضعفین، آیت‌الله سید محمدباقر خرازی روز گذشته اعلام کرد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است. وی فرزند آیت‌الله سید محسن خرازی (عضو مجلس خبرگان رهبری) است و برادرش محمدصادق و عمویش کمال خرازی است که در حوزه سیاست خارجی تجربه بسیار دارند. خواهرش با فرزند رهبری (مسعود خامنه‌ای) ازدواج کرده است.

وی دبیرکل حزب‌الله ایران است و به صورت تشکیلاتی فعالیت می‌کند. وی موسس مدرسه اجتهادیه محسنیه است که در آن به تربیت نیرو اشتغال دارد و گفته می‌شود بیش از 200 نفر طلبه دارد.

هر از چندگاهی سخنان وی مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. وی چندی پیش مدعی شده بود در صدد خرید باشگاه ورزشی منچستر است و قصد دارد نام آن را به خیبر تغییر نام دهد. چندی قبل نیز اعلام کرده بود شبکه ماهواره‌ای حزب‌الله را تاسیس خواهد کرد و موانع تاسیس آن را برطرف کرده‌ام.

خرازی معتقد است که تنها حضور ولی‌فقیه کفایت نمی‌کند و لازم است که اجرا نیز در دست روحانیون و فقها باشد. این موضوع در تشکیلات حزب‌الله ایران تقریباً جا افتاده است و دارای شورای فقاهتی هستند.

روز گذشته همزمان با اعلام کاندیداتوری، با تشریح برنامه های خود برای ریاست جمهوری آینده گفت: تمام سرزمین‌های جداشده از ایران را بدون یک قطره خون‌ریزی به کشور برمی‌گردانم. وی افزود: دلار را در عرض یک سال به هزار تومان خواهم رساند و در چندماه اول ریاست جمهوری تحریم‌ها را لغو خواهم کرد.

بخشی از دیدگاه‌های ایشان که پیش از این در گفتگو با رسانه‌ها مطرح شده بود در زیر آمده است:

آیت الله محمد باقر خرازی

* ما الان 1/5 ‌میلیون عضو رسمی ثبت‌شده در سراسر کشور از همه اقوام و همه مذاهب داریم. حتی ما در حزب‌الله یاران مسیحی داریم. نزدیک به 60‌هزار نیرو یار داریم که اینها نیروهایی هستند که کاملا گزینش و تضمین شده‌اند، هر کدام‌شان از نظر اجرایی، آموزش‌ها و اینکه چه می‌خواهند کنند، کاملا تربیت شده‌اند.

* در آینده نزدیک سایت‌های حزب‌الله به تعداد 2500 سایت افتتاح می‌شود. کارهای این سایت‌ها را انجام داده‌ایم و هر شهری دارای حزب‌الله و سایت خبری خواهد بود. [توضیح: این مصاحبه مربوط به مردادماه امسال است]

* بعضی قراردادهای ما قرارداد بسیار سنگینی‌اند که تا سال 2050 شرکت‌های خارجی را موظف می‌کنند تکنولوژی به روز خودشان را در اختیار شبکه‌هایی که حزب‌الله دارد قرار دهند.

* یک تئوری ما در حزب‌الله این است که به هیچ‌وجه اعضای حزب نباید فقیر باشند چون ما فقر را مساوی با کفر می‌دانیم و کفر شیطان است. اگر حزب‌ ما حزب‌الله است نیروهای حزب‌الله هم باید پولدار باشند.

* ما نزدیک 25 سال است که شبانه‌روز مشغول این کار [نظریه‌پردازی] هستیم حتی علم اصول فقه جدید ایجاد کردیم.

* مثلا به عنوان نمونه آقای … به عنوان یکی از ورزشکاران فوتبال کشور که بسیار هم فرد لایقی است، در جلسه‌ای پیش من آمد و من از شکل نوع «بسم‌ الله الرحمن الرحیم» برای ایشان تاکتیک فوتبال را درآوردم. ایشان از تعجب گریه کرد و گفت چنین تاکتیکی اصلا وجود خارجی ندارد. ما الان تمام حرف‌هایمان به صورت مدل ریاضی است و خیلی بالاتر از این حرف داریم. ما اولین کسی بودیم که در کشور مطرح کردیم که نظریه انیشتین مربوط به یک مقطعی از مراتب فیزیک است. که در مقاطع دیگر جوابگو نخواهد بود. ما این را از نظر فرمولی ثابت کردیم کسی باور نمی‌کرد.

* پروفسور هاشمی، کسی که نفر پنجم ریاضی جهان است، آمد و وقتی برایش فرمول‌های ریاضی را از طریق بسم‌ الله الرحمن الرحیم ثابت کردم گریه کرد، حتی ما فیلمبرداری کردیم. می‌گفت من 30 سال در دنیا کار علمی و ریاضی کرده‌ام، این همه رتبه آوردیم ولی همان بسم الله الرحمن الرحیم خودمان را نشناختیم. ما هنوز این محتوای درونی دین را بیرون نریخته‌ایم. کسی باور نمی‌کند ما در حزب‌الله چه کرده‌ایم.

روزنامه حزب الله

* الان حزب‌الله نزدیک به 700 جلد کتاب برای سطح عموم آماده چاپ کرده، چیزی نزدیک به 1300-1200 جلد کتاب‌های تخصصی آماده کرده اما هیچ‌کدام را منتشر نکرده‌ایم. منتظر هستیم مبانی فوق‌تخصصی‌مان تمام شود و به یک حداقل برسد که خدای‌ناکرده چیز انحرافی ایجاد نکند. من به شما صریحا می‌گویم که هیچ تشکیلاتی در کشور، حتی مجمع تشخیص مصلحت نظام، حتی سازمان برنامه کشور طرح و برنامه‌ای که حزب‌الله در طرح و آمایش فرهنگی و اجتماعی و عمرانی تک‌تک شهرهای ایران ایجاد کرده را ایجاد نکردند. ما الان برای تک‌تک شهرهای ایران برنامه داریم. طرح آمایش فنی‌اش را آماده کرده‌ایم. طرح آمایش اجتماعی‌اش را آماده کرده‌ایم که اگر دولت حزب‌الله تشکیل دهیم یقینا اینها را به‌کار خواهیم برد.

* شما در همین دو سه ماه آینده خواهید دید که با یک‌میلیون نیروی حزب‌الله من اولین مانور سنگین و همه‌جانبه حزب‌الله را راه‌اندازی خواهم کرد و به همه ثابت خواهم کرد که تشکیلات حزب‌الله در کشور چقدر قدرت دارد. [توضیح: این مصاحبه مربوط به مردادماه امسال است]

* حزب‌الله از 22سال قبل [جذب اعضای خود را] شروع کرد. ما از بچه‌های مهدکودک شروع کردیم و الان بچه‌های ما به دوره‌های دکترا رسیده‌اند. الان رتبه اول دانشگاه صنعتی شریف در رشته پتروشیمی و رشته‌های دیگر بچه‌های مدرسه ما هستند و ما همه اینها را جمع کردیم و پشت پرده کاملا با اینها ارتباط داریم.

روزنامه حزب الله / محمدباقر خرازی

* برای دبیری بر حزب‌الله 10 نفر بعد از من هم انتخاب شدند. اگر من بمیرم و به شهادت برسم افراد بعدی به طور منظم، تمام طرح و برنامه‌های حزب‌الله برای حداقل صد سال آینده کاملا تدوین، جلدشده و تایپ‌شده پیگیری می‌کنند.

* 26سال قبل آقای دکتر حدادعادل و دکتر نجفی به قم آمدند. من آن موقع برای اینها از روایات با فرمول ریاضی 70مدل درآوردم که هرکسی قبل از دوران جنینی بخواهد بچه‌ای پیدا کند من مدل فرمولش را به او می‌دهم. مثلا شما می‌گویید من می‌خواهم بچه‌دار شوم و بچه‌ام پلیس شود، من مدل ریاضی‌اش را به شما می‌گویم.

* من الان به عنوان کسی که 18 سال درس خارج می‌دهم، شهریه 400‌هزار تومانی دریافت می‌کنم. تازه من بالاترین رتبه درآمد را دارم.

* نظام می‌داند که یک نیروی بسیار قدرتمندی مثل حزب‌الله در صحنه هست که نه تنها دولت سایه دارد بلکه کادر بسیار عظیمی از نیروهای خبره دارد و این به عنوان پشتوانه بسیار قدرتمندی است. ما به‌زودی بعضی از واقعیت‌های حزب‌الله را بروز می‌دهیم و به همه ثابت خواهیم کرد که چقدر قدرت داریم و قدرت ما قدرت مردمی است.

* الان شبکه ماهواره حزب‌الله را با تمام قوا می‌خواهیم راه‌اندازی کنیم چون صداوسیما هیچ‌گونه همکاری با حزب‌الله ندارد… حزب‌الله [تجهیزات فنی] خریده است، کارهایش را هم کرده‌اند. آنهایی هم که باید اجازه بدهند، اجازه دادند و نیازی به اجازه دولتی‌ها ندارد… آن کسانی که شرعا باید از آنها اجازه بگیریم، آنها به ما اجازه دادند و نیاز به اجازه کسی دیگر نداریم. مگر آقای مکارم که الان ماهواره دارند از دولت اجازه گرفتند؟ ما هم از همان جایی که ایشان اجازه گرفتند اجازه گرفتیم یا عدم مخالفت‌ها را گرفتیم.

آیت الله محمدباقر خرازی* ما اگر بخواهیم دولت حزب‌الله تشکیل دهیم، حداقل 10هزار نیروی جوان می‌خواهیم. من در تعریف ساختار دولت حزب‌الله نوشتم که ارکان نیروی دولت حزب‌الله باید جوان‌های 25 تا 30ساله باشند اما نه بی‌تجربه، اینها باید یک دوره آموزش دیده باشند. آموزش‌های سنگین اجرایی و عملیاتی توسط مشاوران و تمام کسانی که در انقلاب ریش‌هایشان را سپید کردند. باید تیم‌های باهوشی شکل بگیرد و بین آنها رقابت باشد.

* احساس می‌کنم اگر از توان سیادت اهل بیت استفاده شود مردم آرامش بیشتری پیدا خواهند کرد. فرق است بین کسی که سیادت دارد و ندارد. به همین دلیل فرزندان اهل بیت در بین مردم ما دارای احترام هستند و شاید همین سبب شود عده زیادی وارد صحنه انتخابات شوند. نکته بعدی ناشناخته بودن من برای دنیاست که یکی از مهم‌ترین پارامترهای نظام است. همان‌طور که وقتی رهبر معظم، انقلاب را به دست گرفتند دنیا شناخت زیادی از ایشان نداشت. به همین ترتیب ناشناخته بودن من باعث می‌شود دشمنان نتوانند برای ما برنامه‌ریزی کنند.

 1. تفنگ سرپر
  3 فوریه 2013

  خدا رحم کند. مدل ریاضی ما را در نیاورد!

 2. تهرانی
  4 فوریه 2013

  سید عزیز ما ارادت داریم به خانودان عظیم الشان خرازی لکن این کلمات توهماتی بیش نیستند شما حتی سابقه اجرایی گرداندن یک مدرسه یا دانشکده را هم نداشتید فکرکردی دنیا می نشیند شما بروید اذربایجان را ملحق کنید؟ سنگ بزرگ نشانه نزدن است

 3. عبد الکریم شهرستانی
  4 فوریه 2013

  این شعار ها برای رای آوردن نیست؟

 4. irani
  5 فوریه 2013

  shoma dolar ro brgardoon sare jash, baghish pish kesh!

 5. سینا
  5 فوریه 2013

  جان من برو فرمول تو کشف کن
  200 سال به هیچ کشوری حمله نکردیم بعد میخوایم تو 8 سال این آقا سه تا کشورم بگیریم. آمریکا با اون ارتش مکانیزش 2 تاگرفت توش مونده کاسه ی چکنم چکنم دستش گرفته!

 6. طه
  5 فوریه 2013

  ایشون چیزی درباره قانون اساسی شنیدن؟ می‌دونن که اونجا تصریح شده یک وجب از خاک ایران کم یا زیاد نباید بشه؟ یا اونم با فرمول ریاضی خنثی می‌کنن؟

  • n.m
   1 می 2013

   جدای از اراجیف این آقا….
   مثلی که شما خودتون هم قانون رو نخوندید. قانون میگه هر گونه تغییر مرزی با تصویب مجلس و … امکان دارد
   اونم بیشتر برای کم شدن نه زیاد شدن!

 7. معلمی
  5 فوریه 2013

  با سلام خدمت اعضای سایت تریبون
  چه دلیلی باعث شده تا همچین خبری را در سر تیتر سایت تریبون قرار دهید؟
  آنچه مهم است و از امثال تریبون انتظار می رود، پرداختن به امور ضروری انقلاب و انجام وظایف روی زمین مانده است. نه جذب مخاطب و پرداختن به مطالب بی فایده.
  بنده از دیدن این خبر متاسف و این خبر را فاقد دردمندی لازم قلمداد می کنم.

 8. HAMED
  5 فوریه 2013

  خوبه کاشکی میشد امریکا رو هم به ایران اضافه کنند خیلی خوب میشد

 9. آرمان
  5 فوریه 2013

  چه توهمات زیبا و دل نشینی کاش که عملی بود!
  ولی متاسفانه نیست و بهتر است شما به جای حرف زدن درباره این فرمول ها و پس گرفتن سرزمین های از دست رفته مراقب باشید همین مقداری هم که داریم از دست نرود.

 10. محمد خداشناس گل افشانی
  5 فوریه 2013

  جامعه توحیدی – حزب اسلامی – حزب الله

 11. سعید
  5 فوریه 2013

  به نظرم ما باید آنتالیا را هم به ایران اضافه کنیم
  جزایر قناری را خیلی دوست دارم! حاج آقا جون من اونجا رو هم بگیر … جون من حاجی …. حاجی؟ بگیر دیگه!!!!!!!!!

 12. yaser
  6 فوریه 2013

  عجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب :-؟

 13. yaser
  6 فوریه 2013

  “ما اولین کسی بودیم که در کشور مطرح کردیم که نظریه انیشتین مربوط به یک مقطعی از مراتب فیزیک است. که در مقاطع دیگر جوابگو نخواهد بود.”
  اگه راست گفته باشه و اولین نفر باشه که این جمله رو گفته باشه من یکی که شیفتش میشم
  این حرف علمی تر از اونیه که اساتید فیزیک داخلی بش بپردازن حالا چه برسه به یه روحانی :|

 14. حقگو
  6 فوریه 2013

  حاجی خدایی بهت وحی هم میشه یا نه؟
  اگه میشه رو رای من حساب قرض الحسنه باز کن! تا انتخابات سود هم روش میاد=)))

 15. آس و پاس
  7 فوریه 2013

  حاجی جون
  من یه پول قلمبه برا خرید خونه و ماشین میخوام فرمول ریاضیش چیه؟

 16. اااا
  8 فوریه 2013

  تو خوابه یکی بیدارش کنه

  • yaser
   8 فوریه 2013

   از کجا معلوم شاید هم شما در خواب تشریف دارید :)

  • حسین
   18 فوریه 2013

   شایدم شما!

  • جواد عالی
   4 می 2013

   شما چطور؟

  • محسن مالکی
   11 می 2013

   من این آدم را از نزدیک می شناسم آدم مناسبی نیست یک مقدار هم موجی است البته در جنگ موج گرفتگی پیدا کرده

 17. حمید
  8 فوریه 2013

  بنظرم الویت با حزب الله لبنان و عراق است

 18. محمد
  17 فوریه 2013

  سیاست بچه بازی نیست!!! هرکس نظر بدهد و برای خودش توهم بزند!!! سیاست مرد سیاست می خواهد.اصل پیروی از امام و رهبری است.نه فقط با حرف بلکه باعمل.پیشنهاد می کنم سخنان حضرت آقا و امام را در مورد کاندیدا ها مطالعه کنید و بعد رای دهید.ملاک و معیار رهبری است.والسلام

 19. صابر
  26 فوریه 2013

  جوک با حالی بود !!!!!

 20. صابر
  26 فوریه 2013

  شما زمان جنگ کجا بودی که جنگ رو با یه فرمول ریاضی تموم کنی؟!!!!

 21. کریم
  17 مارس 2013

  یعنی یکی نیست به خودش زحمت بده بره اون قرارداد ترکمنچای رو بخونه
  بابا بخدا تو اون قراداد لعنتی ترکمنچای چیزی به نام صد سال وجود نداره
  فقط صد سال تو کشتی رانی دریای خزر هست
  تو رو خدا برید بخونید اون قراداد ننگین رو
  الکی هم جو گیر نشید

 22. ali
  6 آوریل 2013

  حاج آقا لطف کنید بفرمایید حزب اله در کجا به ثبت رسیده .اصلاًوجهه قانونی ندارد .از سال 69 تا کنون ماده 10 احزاب در خواست شما را رد کرده و فعالیت شما غیر قانونی میباشد و همش در توهم سیر میکنی .

 23. یک فکر خوب
  27 آوریل 2013

  به نظر من محسن رضایی و آقای خرازی با توجه به نزدیکی دیدگاه هایشان با هم ائتلاف کنند چون یکی اصلاح طلب و یکی اصول گرا هستند و هر دو به ائتلاف واقعی نیروهای نظام مقیدند(البته بعد از انتخابات که ائتلاف در معنی واقعی یعنی این) و مطمئنم رای می آورند.

 24. یک من
  27 آوریل 2013

  ای ول بابا تو دیگه کی هستی! دست احمدی رو از پشت بستی!

 25. یاسر
  27 آوریل 2013

  حاج آقا بهت تبریک می گم ما با تو هستیم.مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل.
  حاج آقا جون مادرت وقتی سرزمینارو برگردوندی مجوز 3 تا دیسکو رو برام بگیر.تکبیر

  • titi
   10 می 2013

   منم ميخوام حاجــــــــــــــــــاقا:)))

 26. حسین
  30 آوریل 2013

  جدا از شوخی این آذربایجان رو باید ضمیمه ایران کرد در اینده مطمئن باشید برامون مشکل درست میکنه. چون ضمامش به دست اسراییل و انگلیس افتاده. مردمشان شیعه جعفری هستن فکر نکنم بدشون بیاد زیر سایه ایران باشند. من اگه یه کاره بودم اینکار میکردم به این دلیل که آذربایجان نقاط مشترک زیادی با ما دارند مهتر از همشون هم مذهبشونه

  • ایلیا
   3 می 2013

   چرت گفتن سخت نیست شما که ادعاتون میشه یهمقاله مثل یکی از 700 مقاله آقای خرازی بدید یکم تحفیف کنید بعد نظر بدید نه تهمت نه تمسخر در هیچ جای جهان پسندیده نست

  • علی
   12 می 2013

   “زمام” درسته ،آقای حسین . نه “ضمام”

  • شاهرخ
   21 جولای 2013

   حسین درست میگی

 27. اطلاحاتچی
  4 می 2013

  یه کم تمرکز کنید …
  اگه واقعا گروهی تو ایران باشه و نه 20 سال بلکه 10 سال هم برنامه ریزی کرده باشه برای پیشرفت مملکت آنهم علمی وو اخلاقی فکر می کنید نمیشه در یم زمان خیلی کوتاه به چشم اندازهای عجیبی برسیم ؟
  حالا اگه واقعا کار کرده باشن من رای میدم . حتا بررای کسی که برای رفا این مردم و این مملکت 10 روز برنامه ریزی کرده باشه

 28. آلما
  11 می 2013

  اتفاقا من فرمول ریاضی پیروزی ایشان را کشف کردم : «خرازی ضرب در آذربایجان تقسیم بر انیشتین به توان دلار ، مساوی است با پیروزی در انتخابات»

 29. فرهاد
  12 می 2013

  به نظر من بهتر بود در سخنرانیشون به اینکه برای آینده اقتصادی این مملکت چه برنامه ای در پیش دارن مطرح میکردن

  چون اولیت این کشور به اقتصادشه
  چون به قول خودشون وقتی ضعف اقتصادی در خانوار ها پیش بیاد مذهب که به کنار همگام شدن و همکاری با رهبر و کشورشون یادشون میره

  میشه یه چیزی مثل کوفه , سرزمین هزاره چهره و فرقه

 30. سام
  14 می 2013

  فکر کنم عاشقه=))

 31. رضا
  14 می 2013

  کاش تو این 30 سال یه فرمول هم دراورده بودی برای اینکه بدون رای رییس جمهور بشی!!
  اونوقت شما که برای انجام کارهاتون به اجازه دولت معتقد نیستی چرا میخوای بیای رییس دولت شی؟

  • lمجتبی خراسانی
   18 می 2013

   حرف حساب جواب نداره

 32. فرید
  17 می 2013

  آقا تو نیروهای مخلص حزب اللهی یه نفر روانشاس نیم بندم پیدا نمیشه فک کنم! حالا متخصصم نبود عیبی نداره وا!!!

 33. احسان
  18 می 2013

  راستی دانشگاه شریف رشته پتروشیمی هم داره ؟؟؟؟

 34. ایول
  18 می 2013

  تو عرصه ریاست جمهوری موفق نشه ولی بجاش طنزش عالیه…..
  اصا دلم شاد شد.

 35. lمجتبی خراسانی
  18 می 2013

  فدای عمامه خوشکلت.دریای خزر و خلیج فارس را داشته باش، قفقاز را دنبال نکن. با مدل ریاضی از صادرات جوان ها به امارات جلوگیری کن.

 36. مجید
  19 می 2013

  از تریبون اصلا توقع نداشتم این مطلب رو بذاره.
  هرچی هم که گفته باشه(اگر چه غلط) چون سیده باید احترامش حفظ بشه.

 37. فرشید
  20 می 2013

  اتفاقی بازش کردم اولش فک کردم مطلب طنزه

 38. mohammad
  21 ژوئن 2013

  این ها همگی فکرهایی هست که مطمئنم برای خیلی از ما پیش اومده منم اگه ریس جمهور بشم کم کم آنقدر قدرت خودم رو زیاد میکنم تا جانشین رهبر بشم بعد با تمام سران کشورهای همسایه که روزی جزیی از ایران بوده اند نشستی در مورد اتحاد با ایران مطرح می کنم و پرچم ایران رو هم به نشان فروهر که جنبه ی فرهنگی و آریایی داره تغییر میدم اگه موافقت نکردند مثل هیتلر مجبورشون می کنم که بگذارند مردم تصمیم بگیرند تمام چیزهایی که این جا نوشتم چندین ماه فکرش کردم و برای همه ی کارهام برنامه دارم در ضمن با چنیدین نفر از دوستام که افکارشون شبیه به من هست در میان گذاشتم برای مثال اگه جمهوری آذربایجان و ارمنستان به ایران پیوستند هیچ اجباری در نوع پوشش یا تغییر عقاید و زبان به آن ها تحمیل نمی کنم پس فکر نکید که دارم چرت میگم.

  • Mohsen
   4 آگوست 2013

   ایول مث خودم فکر میکنی…. دمت گرم.

 39. ناشناس
  2 جولای 2013

  ایشون دچار بیماری موجی و جانباز هستند. لطفا احترامشون رو نگه دارید و حرفاشونو منتشر نکنید

 40. جوان
  15 آگوست 2013

  همه رو ول کن اون که با یک به توان پنج بچه مردم میکنه دکتر مهندس بچسب

 41. پوریا
  10 می 2014

  حالا چه گلی به سر ایران زدین که میخواین چند تا کشور دیگه رم بدبخت کنین . راحت دارن زندگیشون رو میکنن دیگه…

 42. مهدي
  3 آگوست 2014

  اين نشان از خامي و بي تجربگي سيدمان در امر سياست است شايد هم فريب عوام براي جمع كردن راي است به عنوان سيد بهش احترام زيادي قائليم ولي به حرفهاش اعتمادي نداريم

 43. اهورا
  15 سپتامبر 2015

  حرفهای صدمن یه غاز

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: