چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
یکشنبه ۱۵ بهمن ۹۱ | ۱۲:۳۰
کاندیدایی که از بسم‌الله تاکتیک فوتبال در می‌آورد

اگر رئیس‌جمهور شوم، تاجیکستان، ارمنستان و آذربایجان را به ایران برمی‌گردانم!

«ناشناخته بودن من برای دنیاست که یکی از مهم‌ترین پارامترهای نظام است. همان‌طور که وقتی رهبر معظم، انقلاب را به دست گرفتند دنیا شناخت زیادی از ایشان نداشت. به همین ترتیب ناشناخته بودن من باعث می‌شود دشمنان نتوانند برای ما برنامه‌ریزی کنند.»


آیت الله محمد باقر خرازی

به گزارش تریبون مستضعفین، آیت‌الله سید محمدباقر خرازی روز گذشته اعلام کرد کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است. وی فرزند آیت‌الله سید محسن خرازی (عضو مجلس خبرگان رهبری) است و برادرش محمدصادق و عمویش کمال خرازی است که در حوزه سیاست خارجی تجربه بسیار دارند. خواهرش با فرزند رهبری (مسعود خامنه‌ای) ازدواج کرده است.

وی دبیرکل حزب‌الله ایران است و به صورت تشکیلاتی فعالیت می‌کند. وی موسس مدرسه اجتهادیه محسنیه است که در آن به تربیت نیرو اشتغال دارد و گفته می‌شود بیش از 200 نفر طلبه دارد.

هر از چندگاهی سخنان وی مورد توجه رسانه‌ها قرار می‌گیرد. وی چندی پیش مدعی شده بود در صدد خرید باشگاه ورزشی منچستر است و قصد دارد نام آن را به خیبر تغییر نام دهد. چندی قبل نیز اعلام کرده بود شبکه ماهواره‌ای حزب‌الله را تاسیس خواهد کرد و موانع تاسیس آن را برطرف کرده‌ام.

خرازی معتقد است که تنها حضور ولی‌فقیه کفایت نمی‌کند و لازم است که اجرا نیز در دست روحانیون و فقها باشد. این موضوع در تشکیلات حزب‌الله ایران تقریباً جا افتاده است و دارای شورای فقاهتی هستند.

روز گذشته همزمان با اعلام کاندیداتوری، با تشریح برنامه های خود برای ریاست جمهوری آینده گفت: تمام سرزمین‌های جداشده از ایران را بدون یک قطره خون‌ریزی به کشور برمی‌گردانم. وی افزود: دلار را در عرض یک سال به هزار تومان خواهم رساند و در چندماه اول ریاست جمهوری تحریم‌ها را لغو خواهم کرد.

بخشی از دیدگاه‌های ایشان که پیش از این در گفتگو با رسانه‌ها مطرح شده بود در زیر آمده است:

آیت الله محمد باقر خرازی

* ما الان 1/5 ‌میلیون عضو رسمی ثبت‌شده در سراسر کشور از همه اقوام و همه مذاهب داریم. حتی ما در حزب‌الله یاران مسیحی داریم. نزدیک به 60‌هزار نیرو یار داریم که اینها نیروهایی هستند که کاملا گزینش و تضمین شده‌اند، هر کدام‌شان از نظر اجرایی، آموزش‌ها و اینکه چه می‌خواهند کنند، کاملا تربیت شده‌اند.

* در آینده نزدیک سایت‌های حزب‌الله به تعداد 2500 سایت افتتاح می‌شود. کارهای این سایت‌ها را انجام داده‌ایم و هر شهری دارای حزب‌الله و سایت خبری خواهد بود. [توضیح: این مصاحبه مربوط به مردادماه امسال است]

* بعضی قراردادهای ما قرارداد بسیار سنگینی‌اند که تا سال 2050 شرکت‌های خارجی را موظف می‌کنند تکنولوژی به روز خودشان را در اختیار شبکه‌هایی که حزب‌الله دارد قرار دهند.

* یک تئوری ما در حزب‌الله این است که به هیچ‌وجه اعضای حزب نباید فقیر باشند چون ما فقر را مساوی با کفر می‌دانیم و کفر شیطان است. اگر حزب‌ ما حزب‌الله است نیروهای حزب‌الله هم باید پولدار باشند.

* ما نزدیک 25 سال است که شبانه‌روز مشغول این کار [نظریه‌پردازی] هستیم حتی علم اصول فقه جدید ایجاد کردیم.

* مثلا به عنوان نمونه آقای … به عنوان یکی از ورزشکاران فوتبال کشور که بسیار هم فرد لایقی است، در جلسه‌ای پیش من آمد و من از شکل نوع «بسم‌ الله الرحمن الرحیم» برای ایشان تاکتیک فوتبال را درآوردم. ایشان از تعجب گریه کرد و گفت چنین تاکتیکی اصلا وجود خارجی ندارد. ما الان تمام حرف‌هایمان به صورت مدل ریاضی است و خیلی بالاتر از این حرف داریم. ما اولین کسی بودیم که در کشور مطرح کردیم که نظریه انیشتین مربوط به یک مقطعی از مراتب فیزیک است. که در مقاطع دیگر جوابگو نخواهد بود. ما این را از نظر فرمولی ثابت کردیم کسی باور نمی‌کرد.

* پروفسور هاشمی، کسی که نفر پنجم ریاضی جهان است، آمد و وقتی برایش فرمول‌های ریاضی را از طریق بسم‌ الله الرحمن الرحیم ثابت کردم گریه کرد، حتی ما فیلمبرداری کردیم. می‌گفت من 30 سال در دنیا کار علمی و ریاضی کرده‌ام، این همه رتبه آوردیم ولی همان بسم الله الرحمن الرحیم خودمان را نشناختیم. ما هنوز این محتوای درونی دین را بیرون نریخته‌ایم. کسی باور نمی‌کند ما در حزب‌الله چه کرده‌ایم.

روزنامه حزب الله

* الان حزب‌الله نزدیک به 700 جلد کتاب برای سطح عموم آماده چاپ کرده، چیزی نزدیک به 1300-1200 جلد کتاب‌های تخصصی آماده کرده اما هیچ‌کدام را منتشر نکرده‌ایم. منتظر هستیم مبانی فوق‌تخصصی‌مان تمام شود و به یک حداقل برسد که خدای‌ناکرده چیز انحرافی ایجاد نکند. من به شما صریحا می‌گویم که هیچ تشکیلاتی در کشور، حتی مجمع تشخیص مصلحت نظام، حتی سازمان برنامه کشور طرح و برنامه‌ای که حزب‌الله در طرح و آمایش فرهنگی و اجتماعی و عمرانی تک‌تک شهرهای ایران ایجاد کرده را ایجاد نکردند. ما الان برای تک‌تک شهرهای ایران برنامه داریم. طرح آمایش فنی‌اش را آماده کرده‌ایم. طرح آمایش اجتماعی‌اش را آماده کرده‌ایم که اگر دولت حزب‌الله تشکیل دهیم یقینا اینها را به‌کار خواهیم برد.

* شما در همین دو سه ماه آینده خواهید دید که با یک‌میلیون نیروی حزب‌الله من اولین مانور سنگین و همه‌جانبه حزب‌الله را راه‌اندازی خواهم کرد و به همه ثابت خواهم کرد که تشکیلات حزب‌الله در کشور چقدر قدرت دارد. [توضیح: این مصاحبه مربوط به مردادماه امسال است]

* حزب‌الله از 22سال قبل [جذب اعضای خود را] شروع کرد. ما از بچه‌های مهدکودک شروع کردیم و الان بچه‌های ما به دوره‌های دکترا رسیده‌اند. الان رتبه اول دانشگاه صنعتی شریف در رشته پتروشیمی و رشته‌های دیگر بچه‌های مدرسه ما هستند و ما همه اینها را جمع کردیم و پشت پرده کاملا با اینها ارتباط داریم.

روزنامه حزب الله / محمدباقر خرازی

* برای دبیری بر حزب‌الله 10 نفر بعد از من هم انتخاب شدند. اگر من بمیرم و به شهادت برسم افراد بعدی به طور منظم، تمام طرح و برنامه‌های حزب‌الله برای حداقل صد سال آینده کاملا تدوین، جلدشده و تایپ‌شده پیگیری می‌کنند.

* 26سال قبل آقای دکتر حدادعادل و دکتر نجفی به قم آمدند. من آن موقع برای اینها از روایات با فرمول ریاضی 70مدل درآوردم که هرکسی قبل از دوران جنینی بخواهد بچه‌ای پیدا کند من مدل فرمولش را به او می‌دهم. مثلا شما می‌گویید من می‌خواهم بچه‌دار شوم و بچه‌ام پلیس شود، من مدل ریاضی‌اش را به شما می‌گویم.

* من الان به عنوان کسی که 18 سال درس خارج می‌دهم، شهریه 400‌هزار تومانی دریافت می‌کنم. تازه من بالاترین رتبه درآمد را دارم.

* نظام می‌داند که یک نیروی بسیار قدرتمندی مثل حزب‌الله در صحنه هست که نه تنها دولت سایه دارد بلکه کادر بسیار عظیمی از نیروهای خبره دارد و این به عنوان پشتوانه بسیار قدرتمندی است. ما به‌زودی بعضی از واقعیت‌های حزب‌الله را بروز می‌دهیم و به همه ثابت خواهیم کرد که چقدر قدرت داریم و قدرت ما قدرت مردمی است.

* الان شبکه ماهواره حزب‌الله را با تمام قوا می‌خواهیم راه‌اندازی کنیم چون صداوسیما هیچ‌گونه همکاری با حزب‌الله ندارد… حزب‌الله [تجهیزات فنی] خریده است، کارهایش را هم کرده‌اند. آنهایی هم که باید اجازه بدهند، اجازه دادند و نیازی به اجازه دولتی‌ها ندارد… آن کسانی که شرعا باید از آنها اجازه بگیریم، آنها به ما اجازه دادند و نیاز به اجازه کسی دیگر نداریم. مگر آقای مکارم که الان ماهواره دارند از دولت اجازه گرفتند؟ ما هم از همان جایی که ایشان اجازه گرفتند اجازه گرفتیم یا عدم مخالفت‌ها را گرفتیم.

آیت الله محمدباقر خرازی* ما اگر بخواهیم دولت حزب‌الله تشکیل دهیم، حداقل 10هزار نیروی جوان می‌خواهیم. من در تعریف ساختار دولت حزب‌الله نوشتم که ارکان نیروی دولت حزب‌الله باید جوان‌های 25 تا 30ساله باشند اما نه بی‌تجربه، اینها باید یک دوره آموزش دیده باشند. آموزش‌های سنگین اجرایی و عملیاتی توسط مشاوران و تمام کسانی که در انقلاب ریش‌هایشان را سپید کردند. باید تیم‌های باهوشی شکل بگیرد و بین آنها رقابت باشد.

* احساس می‌کنم اگر از توان سیادت اهل بیت استفاده شود مردم آرامش بیشتری پیدا خواهند کرد. فرق است بین کسی که سیادت دارد و ندارد. به همین دلیل فرزندان اهل بیت در بین مردم ما دارای احترام هستند و شاید همین سبب شود عده زیادی وارد صحنه انتخابات شوند. نکته بعدی ناشناخته بودن من برای دنیاست که یکی از مهم‌ترین پارامترهای نظام است. همان‌طور که وقتی رهبر معظم، انقلاب را به دست گرفتند دنیا شناخت زیادی از ایشان نداشت. به همین ترتیب ناشناخته بودن من باعث می‌شود دشمنان نتوانند برای ما برنامه‌ریزی کنند.

 1. تفنگ سرپر
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

  خدا رحم کند. مدل ریاضی ما را در نیاورد!

 2. تهرانی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

  سید عزیز ما ارادت داریم به خانودان عظیم الشان خرازی لکن این کلمات توهماتی بیش نیستند شما حتی سابقه اجرایی گرداندن یک مدرسه یا دانشکده را هم نداشتید فکرکردی دنیا می نشیند شما بروید اذربایجان را ملحق کنید؟ سنگ بزرگ نشانه نزدن است

 3. عبد الکریم شهرستانی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

  این شعار ها برای رای آوردن نیست؟

 4. irani
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  shoma dolar ro brgardoon sare jash, baghish pish kesh!

 5. سینا
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  جان من برو فرمول تو کشف کن
  200 سال به هیچ کشوری حمله نکردیم بعد میخوایم تو 8 سال این آقا سه تا کشورم بگیریم. آمریکا با اون ارتش مکانیزش 2 تاگرفت توش مونده کاسه ی چکنم چکنم دستش گرفته!

 6. طه
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  ایشون چیزی درباره قانون اساسی شنیدن؟ می‌دونن که اونجا تصریح شده یک وجب از خاک ایران کم یا زیاد نباید بشه؟ یا اونم با فرمول ریاضی خنثی می‌کنن؟

  • n.m
   ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

   جدای از اراجیف این آقا….
   مثلی که شما خودتون هم قانون رو نخوندید. قانون میگه هر گونه تغییر مرزی با تصویب مجلس و … امکان دارد
   اونم بیشتر برای کم شدن نه زیاد شدن!

 7. معلمی
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  با سلام خدمت اعضای سایت تریبون
  چه دلیلی باعث شده تا همچین خبری را در سر تیتر سایت تریبون قرار دهید؟
  آنچه مهم است و از امثال تریبون انتظار می رود، پرداختن به امور ضروری انقلاب و انجام وظایف روی زمین مانده است. نه جذب مخاطب و پرداختن به مطالب بی فایده.
  بنده از دیدن این خبر متاسف و این خبر را فاقد دردمندی لازم قلمداد می کنم.

 8. HAMED
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  خوبه کاشکی میشد امریکا رو هم به ایران اضافه کنند خیلی خوب میشد

 9. آرمان
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  چه توهمات زیبا و دل نشینی کاش که عملی بود!
  ولی متاسفانه نیست و بهتر است شما به جای حرف زدن درباره این فرمول ها و پس گرفتن سرزمین های از دست رفته مراقب باشید همین مقداری هم که داریم از دست نرود.

 10. محمد خداشناس گل افشانی
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  جامعه توحیدی – حزب اسلامی – حزب الله

 11. سعید
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۱

  به نظرم ما باید آنتالیا را هم به ایران اضافه کنیم
  جزایر قناری را خیلی دوست دارم! حاج آقا جون من اونجا رو هم بگیر … جون من حاجی …. حاجی؟ بگیر دیگه!!!!!!!!!

 12. yaser
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

  عجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب :-؟

 13. yaser
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

  “ما اولین کسی بودیم که در کشور مطرح کردیم که نظریه انیشتین مربوط به یک مقطعی از مراتب فیزیک است. که در مقاطع دیگر جوابگو نخواهد بود.”
  اگه راست گفته باشه و اولین نفر باشه که این جمله رو گفته باشه من یکی که شیفتش میشم
  این حرف علمی تر از اونیه که اساتید فیزیک داخلی بش بپردازن حالا چه برسه به یه روحانی :|

 14. حقگو
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۱

  حاجی خدایی بهت وحی هم میشه یا نه؟
  اگه میشه رو رای من حساب قرض الحسنه باز کن! تا انتخابات سود هم روش میاد=)))

 15. آس و پاس
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۱

  حاجی جون
  من یه پول قلمبه برا خرید خونه و ماشین میخوام فرمول ریاضیش چیه؟

 16. اااا
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

  تو خوابه یکی بیدارش کنه

  • yaser
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

   از کجا معلوم شاید هم شما در خواب تشریف دارید :)

  • حسین
   ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

   شایدم شما!

  • جواد عالی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

   شما چطور؟

  • محسن مالکی
   ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

   من این آدم را از نزدیک می شناسم آدم مناسبی نیست یک مقدار هم موجی است البته در جنگ موج گرفتگی پیدا کرده

 17. حمید
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۱

  بنظرم الویت با حزب الله لبنان و عراق است

 18. محمد
  ۲۹ بهمن ۱۳۹۱

  سیاست بچه بازی نیست!!! هرکس نظر بدهد و برای خودش توهم بزند!!! سیاست مرد سیاست می خواهد.اصل پیروی از امام و رهبری است.نه فقط با حرف بلکه باعمل.پیشنهاد می کنم سخنان حضرت آقا و امام را در مورد کاندیدا ها مطالعه کنید و بعد رای دهید.ملاک و معیار رهبری است.والسلام

 19. صابر
  ۸ اسفند ۱۳۹۱

  جوک با حالی بود !!!!!

 20. صابر
  ۸ اسفند ۱۳۹۱

  شما زمان جنگ کجا بودی که جنگ رو با یه فرمول ریاضی تموم کنی؟!!!!

 21. کریم
  ۲۷ اسفند ۱۳۹۱

  یعنی یکی نیست به خودش زحمت بده بره اون قرارداد ترکمنچای رو بخونه
  بابا بخدا تو اون قراداد لعنتی ترکمنچای چیزی به نام صد سال وجود نداره
  فقط صد سال تو کشتی رانی دریای خزر هست
  تو رو خدا برید بخونید اون قراداد ننگین رو
  الکی هم جو گیر نشید

 22. ali
  ۱۷ فروردین ۱۳۹۲

  حاج آقا لطف کنید بفرمایید حزب اله در کجا به ثبت رسیده .اصلاًوجهه قانونی ندارد .از سال 69 تا کنون ماده 10 احزاب در خواست شما را رد کرده و فعالیت شما غیر قانونی میباشد و همش در توهم سیر میکنی .

 23. یک فکر خوب
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  به نظر من محسن رضایی و آقای خرازی با توجه به نزدیکی دیدگاه هایشان با هم ائتلاف کنند چون یکی اصلاح طلب و یکی اصول گرا هستند و هر دو به ائتلاف واقعی نیروهای نظام مقیدند(البته بعد از انتخابات که ائتلاف در معنی واقعی یعنی این) و مطمئنم رای می آورند.

 24. یک من
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  ای ول بابا تو دیگه کی هستی! دست احمدی رو از پشت بستی!

 25. یاسر
  ۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  حاج آقا بهت تبریک می گم ما با تو هستیم.مرگ بر آمریکا مرگ بر اسراییل.
  حاج آقا جون مادرت وقتی سرزمینارو برگردوندی مجوز 3 تا دیسکو رو برام بگیر.تکبیر

  • titi
   ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

   منم ميخوام حاجــــــــــــــــــاقا:)))

 26. حسین
  ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

  جدا از شوخی این آذربایجان رو باید ضمیمه ایران کرد در اینده مطمئن باشید برامون مشکل درست میکنه. چون ضمامش به دست اسراییل و انگلیس افتاده. مردمشان شیعه جعفری هستن فکر نکنم بدشون بیاد زیر سایه ایران باشند. من اگه یه کاره بودم اینکار میکردم به این دلیل که آذربایجان نقاط مشترک زیادی با ما دارند مهتر از همشون هم مذهبشونه

  • ایلیا
   ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

   چرت گفتن سخت نیست شما که ادعاتون میشه یهمقاله مثل یکی از 700 مقاله آقای خرازی بدید یکم تحفیف کنید بعد نظر بدید نه تهمت نه تمسخر در هیچ جای جهان پسندیده نست

  • علی
   ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

   “زمام” درسته ،آقای حسین . نه “ضمام”

  • شاهرخ
   ۳۰ تیر ۱۳۹۲

   حسین درست میگی

 27. اطلاحاتچی
  ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  یه کم تمرکز کنید …
  اگه واقعا گروهی تو ایران باشه و نه 20 سال بلکه 10 سال هم برنامه ریزی کرده باشه برای پیشرفت مملکت آنهم علمی وو اخلاقی فکر می کنید نمیشه در یم زمان خیلی کوتاه به چشم اندازهای عجیبی برسیم ؟
  حالا اگه واقعا کار کرده باشن من رای میدم . حتا بررای کسی که برای رفا این مردم و این مملکت 10 روز برنامه ریزی کرده باشه

 28. آلما
  ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۲

  اتفاقا من فرمول ریاضی پیروزی ایشان را کشف کردم : «خرازی ضرب در آذربایجان تقسیم بر انیشتین به توان دلار ، مساوی است با پیروزی در انتخابات»

 29. فرهاد
  ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲

  به نظر من بهتر بود در سخنرانیشون به اینکه برای آینده اقتصادی این مملکت چه برنامه ای در پیش دارن مطرح میکردن

  چون اولیت این کشور به اقتصادشه
  چون به قول خودشون وقتی ضعف اقتصادی در خانوار ها پیش بیاد مذهب که به کنار همگام شدن و همکاری با رهبر و کشورشون یادشون میره

  میشه یه چیزی مثل کوفه , سرزمین هزاره چهره و فرقه

 30. سام
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  فکر کنم عاشقه=))

 31. رضا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

  کاش تو این 30 سال یه فرمول هم دراورده بودی برای اینکه بدون رای رییس جمهور بشی!!
  اونوقت شما که برای انجام کارهاتون به اجازه دولت معتقد نیستی چرا میخوای بیای رییس دولت شی؟

  • lمجتبی خراسانی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

   حرف حساب جواب نداره

 32. فرید
  ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲

  آقا تو نیروهای مخلص حزب اللهی یه نفر روانشاس نیم بندم پیدا نمیشه فک کنم! حالا متخصصم نبود عیبی نداره وا!!!

 33. احسان
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

  راستی دانشگاه شریف رشته پتروشیمی هم داره ؟؟؟؟

 34. ایول
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

  تو عرصه ریاست جمهوری موفق نشه ولی بجاش طنزش عالیه…..
  اصا دلم شاد شد.

 35. lمجتبی خراسانی
  ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

  فدای عمامه خوشکلت.دریای خزر و خلیج فارس را داشته باش، قفقاز را دنبال نکن. با مدل ریاضی از صادرات جوان ها به امارات جلوگیری کن.

 36. مجید
  ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

  از تریبون اصلا توقع نداشتم این مطلب رو بذاره.
  هرچی هم که گفته باشه(اگر چه غلط) چون سیده باید احترامش حفظ بشه.

 37. فرشید
  ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲

  اتفاقی بازش کردم اولش فک کردم مطلب طنزه

 38. mohammad
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۲

  این ها همگی فکرهایی هست که مطمئنم برای خیلی از ما پیش اومده منم اگه ریس جمهور بشم کم کم آنقدر قدرت خودم رو زیاد میکنم تا جانشین رهبر بشم بعد با تمام سران کشورهای همسایه که روزی جزیی از ایران بوده اند نشستی در مورد اتحاد با ایران مطرح می کنم و پرچم ایران رو هم به نشان فروهر که جنبه ی فرهنگی و آریایی داره تغییر میدم اگه موافقت نکردند مثل هیتلر مجبورشون می کنم که بگذارند مردم تصمیم بگیرند تمام چیزهایی که این جا نوشتم چندین ماه فکرش کردم و برای همه ی کارهام برنامه دارم در ضمن با چنیدین نفر از دوستام که افکارشون شبیه به من هست در میان گذاشتم برای مثال اگه جمهوری آذربایجان و ارمنستان به ایران پیوستند هیچ اجباری در نوع پوشش یا تغییر عقاید و زبان به آن ها تحمیل نمی کنم پس فکر نکید که دارم چرت میگم.

  • Mohsen
   ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

   ایول مث خودم فکر میکنی…. دمت گرم.

 39. ناشناس
  ۱۱ تیر ۱۳۹۲

  ایشون دچار بیماری موجی و جانباز هستند. لطفا احترامشون رو نگه دارید و حرفاشونو منتشر نکنید

 40. جوان
  ۲۴ مرداد ۱۳۹۲

  همه رو ول کن اون که با یک به توان پنج بچه مردم میکنه دکتر مهندس بچسب

 41. پوریا
  ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

  حالا چه گلی به سر ایران زدین که میخواین چند تا کشور دیگه رم بدبخت کنین . راحت دارن زندگیشون رو میکنن دیگه…

 42. مهدي
  ۱۲ مرداد ۱۳۹۳

  اين نشان از خامي و بي تجربگي سيدمان در امر سياست است شايد هم فريب عوام براي جمع كردن راي است به عنوان سيد بهش احترام زيادي قائليم ولي به حرفهاش اعتمادي نداريم

 43. اهورا
  ۲۴ شهریور ۱۳۹۴

  حرفهای صدمن یه غاز

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: