یکشنبه 03 فوریه 13 | 12:19

جزئیات تونل ماورای صوت سپاه

سرلشکر جعفری در جمع خبرنگاران از طراحی و تولید تونل ماورای صوت با سرعت ۸ ماخ در دانشگاه جامع امام حسین (ع) سپاه، خبر داد.


سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه همایش مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در آراء و اندیشه‌های امام و رهبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با طراحی و تولید تونل ماورای صوت در دانشگاه جامع امام حسین(ع) توانمندی سپاه در تست و آزمایش موشکها و پرنده‌ها به سرعت 8 ماخ ارتقاء یافت.

وی افزود: این دستاورد بزرگ که در راستای منویات مقام معظم رهبری ( مدظله‌العالی) در ایجاد زیرساختها برای توسعه، طراحی و تولید گردید صرفه جویی ارزی و همچین حفظ اسرار تولیدات نظامی، دفاعی را در پی دارد.

سرلشگر جعفری در خصوص حمله رژیم صهیونیستی به سوریه نیز اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران سالها است ماهیت ددمنشی و تجاوزگری رژیم صهیونیستی را اعلام می‌کند و در این خصوص نیز به مردم جهان اعلام می‌کنیم این هم نمونه دیگری از تجاوز و ددمنشی رژیم صهیونیستی که علاوه بر سوریه به سودان، لبنان و هر کجا که منافعش اقتضاء کند، حمله می‌کند.

فرمانده کل سپاه تأکید کرد: البته کشور قدرتمند سوریه همچنان که تاکنون ایستاده است، امیدواریم پاسخ این تجاوز‌ را هم بدهد زیرا تنها با ایستادگی، مقاومت و مقابله به مثل می‌توان در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: