دوشنبه 04 فوریه 13 | 07:26

گلزار شهدای استان البرز ساماندهی می شود

معاون عمرانی استاندار البرز از اجرای طرح‌هایی به منظور ساماندهی گلزار شهدای استان البرز خبر داد.


خبرگزاری فارس: طرح‌های ساماندهی گلزار شهدای استان البرز در دستورکار قرار گرفتکاوه حدادپور شامگاه یکشنبه در جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدای استان البرز اظهار داشت: باید مشکلات گلزار شهدای استان البرز بررسی شده و این گلزارها ساماندهی شوند.

وی در ادامه سخنان خود بر ساماندهی گلزار شهدای اما‌مزاده محمد تأکید کرد و ادامه داد: ساماندهی گلزار شهدای امامزاده محمد باید هرچه سریع‌تر انجام شود.

حدادپور خاطرنشان کرد: در این راستا دستگاه‌های ذیربط باید تلاش خود را به منظور تسریع در ساماندهی این گلزار دوچندان کنند.

وی تصریح کرد: اجرای طرح مذکور با نظارت معاونت امور عمرانی استانداری خواهد بود و هماهنگی طرح نیز برعهده ادارات‌ کل اوقاف و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز است.

این مسئول افزود: براساس توافق به عمل آمده با اداره‌کل اوقاف مقرر شد، درخواست ساماندهی گلزار شهدا که توسط بنیاد شهید مطرح شده بود به صورت مستند در جلسه بعدی کارگروه ارائه شود تا پس از بحث و بررسی مورد تصویب قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ارج نهادن به مقام شامخ شهدا را مهم ارزیابی کرد و گفت: شهدا بر گردن ما حق بزرگی را دارند، بنابراین باید با برگزاری یادواره‌ها، علاوه بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان، راه آنها را ادامه داده و بر حفظ آرمان‌های آنان کوشا باشیم.

این مسئول گفت: یکی دیگر از مهم‌ترین وظایف ما در قبال شهدا، تکریم خانواده آنهاست، بنابراین باید با سرزدن به خانواده‌های آنان علاوه بر این که یاد و خاطره آنان را برای همیشه زنده نگه می‌داریم،‌ در شناساندن آنان به نسل امروز نیز گام برداریم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: