چهارشنبه 06 فوریه 13 | 15:10

موضع‌گیری سردار نقدی درباره ارتباط با آمریکا

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که «موضع بسیج درباره ارتباط با آمریکا همان موضع امام خمینی(ره) است» گفت: امام خمینی(ره) فرمودند که ما با آمریکا ارتباط برقرار نمی‌کنیم، مگر این‌که آمریکا آدم شود.


سردار محمدرضا نقدی در حاشیه اختتامیه نخستین جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات بسیج در جمع خبرنگاران، با بیان این‌که «موضع بسیج درباره ارتباط با آمریکا همان موضع امام خمینی(ره) است،‌ اظهار کرد:‌ آدم شدن آمریکا به معنای آن است که از حمایت اسراییل دست بردارد و به مردم فلسطین اجازه دهد آنها آزادانه تصمیم بگیرند.

وی افزود:‌ آمریکا باید پایگاه‌های نظامی، جاسوسی و شکنجه‌گری خود را در منطقه جمع کند. در این صورت می‌توانیم با آمریکا دوستانه و همانند سایر کشور‌ها ارتباط برقرار کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که برنامه‌های بسیج برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده چیست؟ گفت: بسیج برنامه بصیرت افزایی و تشویق و ترغیب همگان به انسجام ملی، حفظ آرامش و مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح در یک شرایط امن است.

نقدی در پاسخ به سوال دیگری در مورد جشنواره خلاقیت‌ها و ابتکارات بسیج، اظهار کرد:‌مقام معظم رهبری یکی از ویژگی‌های بسیج را ابتکار نامیدند. بسیج مبدا خلاقیت و ابداع است و این امر به این دلیل است که نیروهای بسیج اراده و عزم برای رسیدن به اهداف خود را دارند. آنها همه ظرفیت‌های ذهنی‌شان را به کار می‌گیرند تا بر مشکلات فائق آیند. این ویژگی منشاء ابتکار می‌شود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: