یکشنبه 10 فوریه 13 | 16:17
شور و شعور در سراسر کشور

جشن تولد سی چهار سالگی انقلاب کبیر اسلامی

امروز جشن تولد سی و چهار سالگی انقلاب کبیر اسلامی با راهپیمایی پر شکوه مردم در سراسر کشور برگزار شد.


راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش تریبون مستضعفین امروز جشن تولد سی و چهار سالگی انقلاب کبیر اسلامی با راهپیمایی پر شکوه مردم در سراسر کشور برگزار شد.

این مراسم در تهران با راهپیمایی میلیونی به سمت میدان آزادی در مسیرهای دهگانه برگزار شد.

پیرو رهبر هستیم تحریم ها را شکستیم

راهپیمایی ۲۲ بهمن

راهپیمایان تهرانی پرچم‌های جمهوری اسلامی ایران و همچنین تصاویر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و شهدای علمی را در دست داشتند.راهپیمایان همچنین شعارهایی همچون الله اکبر، این همه لشگر آمده به عشق رهبر آمده، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و پیرو رهبر هستیم تحریم ها را شکستیم و مذاکره با آمریکا محال است، این سند زنده استقلال است، ملت ما هرگز نمی گذارد، کسی حق مذاکره با آمریکا ندارد…. سر می‌دادند.در این راهپیمایی حضور دانشجویان و حوزویان از نکات قابل توجه است؛ دانشجویان و حوزویان همراه با سایر اقشار مختلف مردم با حضور در این راهپیمایی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام خمینی و شهیدان با مقام معظم رهبری نیز تجدید بیعت کردند.

زنده باد بهار

احمدی نژاد در ۲۲ بهمن

رئیس جمهور سخنران این مراسم بود وی در بخشی از سخنان خود به موضوع مذاکراه با آمریکا اشاره کرد و گفت : «اخیرا ادبیات خود آنها عوض شده است و با ادبیات بهتری صحبت می‌کنند. می‌گویند می‌خواهیم گفت‌وگو کنیم. ما نیز می‌گوییم گفت‌وگو خیلی بهتر است از درگیری. ملت ایران همیشه اهل تفاهم بوده است، ولی گفت‌وگو دارای آدابی است و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، نمی‌شود یک اسلحه بالای سر ملت ایران نگه داشت و بعد بگویید، مذاکره کنید و انتظار مذاکره داشته باشید.

رییس‌جمهور با تاکید بر این‌که گفت‌وگو دارای آدابی است و اهدافی را دنبال می‌کند، گفت: گفت‌وگو باید برای تفاهم، عدالت و رفع سوء تفاهم‌ها و تقویت همگرایی باشد. نباید از گفت‌وگو به عنوان وسیله‌ای برای تحمیل نظرات استفاده کرد.

احمدی‌نژاد تصریح کرد: به صراحت می‌گویم اصلاح گفتار و بیان لازم است، اما کافی نیست. اگر اسلحه را از روی ملت ایران بردارید، من خودم گفت‌وگو می‌کنم. گفت‌وگو باید در سایه احترام و عدالت باشد، نه فشار.»

مشروح سخنان رئیس جمهور را اینجا بخوانید.

سخنرانی علی لاریجانی ناتمام ماند

علی لاریجانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن قم

اما سخنرانی ناتمام رئیس مجلس در قم از نکات جالب توجه راهپیمایی امروز مردم قم بود. در حالی که در تهران احمدی نژاد سخنان خود را با تکرار شعار «زنده‌باد بهار»که اخیرا به عنوان شعار جریان انحرافی مطرح شده است به پایان برد در قم گروهی از راهپیمایان با شعار «خواص بی بصیرت، بصیرت بصیرت» مانع اتمام سخنان علی لاریجانی شدند.

شگرد انحراف،حاشیه‌سازی است

راهپیمایی ۲۲ بهمن اصفهان

محسنی اژه‌ای سخنران اجتماع صدها هزارنفری اصفهانی‌ها در میدان امام این شهر بود. دادستان کل کشور در قسمتی از سخنان خود با بیان اینکه دشمنان با ترفندی ایران را با کشورهای دیگر شرقی و اروپایی مقایسه و دست کم گرفتند، تاکید کرد: در این اقدام دشمنان میلیون‌ها رسانه را به کار گرفتند تا به زعم خود به کمک تبلیغات و جنگ نرم از درون به پیکره نظام خدشه وارد کنند.

وی افزود: در این راستا دشمن 140 شبکه ماهواره‌ای را تنها به ایران اختصاص داده تا برای ترویج ابتذال، خشونت یأس و ناامیدی در روحیه جوانان ما اقدام کنند.

محسنی‌اژه‌ای تأکید کرد: همچنین دشمنان ورود مواد مخدر صنعتی را به کشور ما تسهیل کردند تا بتواند با ایجاد رخوت و سستی در جوانان توان ساختن و امید به آینده را از آن‌ها بگیرند.

وی ادامه داد: در راستای همین جنگ نرم دشمنان از مهره‌های دیگر استفاده و دست به ایجاد فتنه‌ای عظیم در سال 88 زدند و امید بستند که با حمایت‌های مالی تبلیغات مسموم و افراد جدید بتوانند با فتنه 88 مردم را از درون به زعم خود به جان هم بیندازند.

محسنی‌اژه‌ای با بیان اینکه در این جنگ نرم یکی از دستورات مهم ایجاد نفاق و اختلاف میان مردم است، تاکید کرد: مردم کشور ما بصیرت بی‌نظیر، امید به حمایت خدا و امام زمان (عج) و پشتوانه عظیم ولی فقیه به جنگ فتنه رفتند و در نتیجه به آن‌ها ضربه‌ای وارد نشد.

وی با بیان اینکه دشمن درصدد ایجاد ترفند دیگری برای مبارزه با ملت ایران است،گفت: دشمن اکنون مهره‌های انحرافی خود را به میدان آورده است و جریانی ایجاد کرده که با انحراف از آرمان‌های انقلاب، امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در حال ستیز است.

دادستان کل کشور تأکید کرد: جریان انحرافی در صدد آن است که با چهره نفاق گونه ارزش‌های ضد دینی خود را به ارزش‌های به ظاهر اسلامی و ملی تبدیل کند.

وی اضافه کرد: این جریان مدام آب به آسیاب دشمن می‌ریزد و هر روز با حاشیه سازی التهاب و موجی جدید را در کشور ایجاد می‌کند که دست شیطان بزرگ پشت سر آن است.

935813_orig

دشمنان در پی جمع کردن سفره تحریم علیه ایران هستند

اجتماع بزرگ تبریز‌ی‌ها امروز با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی برگزار شد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان در حال برچیدن بساط تحریم علیه ایران هستند اظهار داشت: دشمنان نظام در پی آن بودند که با وارد کردن فشار تحمیلی و همچنین بیشتر کردن تحریم ها، مردم را علیه نظام بشورانند اما نمی دانستند که مردم ایران در مقابل تمامی مشکلات استقامت می کنند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان افزود: اما تمامی دشمنان نظام متوجه شده اند که تنها با دولت ایران طرف نبوده بلکه مخاطب آن ها 75 میلیون نفر از ملت ایران هستند.

وی ادامه داد: دشمنان تصور می کردند مردم ایران حتی نمی توانند یک ماه نیز در برابر این تحریم ها دوام بیاورند اما هم اکنون حدود شش ماه از تحریم ها گذشته و مردم مقاوم تر از گذشته از آرمان های امام راحل (ره) حمایت می کنند.

935810_orig

آمریکا چند سال است با مردم فلسطین مذاکره می‌کند امروز چه عاید فلسطینیان شده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسگر که به عنوان سخنران راهپیمایی 22 بهمن در صحن جامع رضوی حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) سخن می گفت با تشکر از حضور پرصلابت و دشمن شکن مردم ایران در این راهپیمایی اظهار کرد: امروز ملت بزرگ ایران اسلامی بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفتند و توطئه‌های دشمنان را خنثی نمودند.  

نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج با تاکید بر این که 34 است که آمریکا برای مذاکره و ارتباط با جمهوری اسلامی التماس می‌کند، گفت: متاسفانه عده‌ای ساده لوح گول لبخند آمریکا را می‌خورند و چراغ سبز به آمریکا نشان می‌دهند؛ آمریکا چند سال است با مردم فلسطین مذاکره می‌کند امروز چه عاید فلسطینیان شده است.

وی با تاکید بر این که هدف آمریکا از مذاکره با ایران بردن آبرو و حیثیت ملت ایران است گفت: مردم رابطه با آمریکا را نمی‌خواهند، میلیون‌ها نفر امروز در راهپیمایی شرکت کرده و گفتند ما از استقلال و عظمت خود عقب نخواهیم نشست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: