چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۱ | ۱۳:۱۳

نشریه «اسماء۲» منتشر شد

نشریه «اسماء۲» ضمیمه ماهنامه فرهنگی تحلیلی «سوره اندیشه»، ویژه جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی، در ۱۱۲ صفحه منتشر شد. «اسماء۲» با آثار و گفتارهایی از اسماعیل بنی‌اردلان، علی مرادی، احمد پهلوانیان، سعید مستغاثی، محمدصادق کوشکی، سیدعلی‌اصغر تقوی و حمید می‌رخندان همراه است.


نشریه «اسماء۲»، ضمیمه آزاد ماهنامه فرهنگی تحلیلی «سوره اندیشه» ویژه‌ جایزه سینمایی گفتمان انقلاب اسلامی (ققنوس)، همزمان با سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فجر، به سردبیری «حسین شیرزاده» منتشر شد.

بنا بر این گزارش «اسماء۲» در ۱۱۲ صفحه و با تیتر روی جلد «تصویر و امر مقدس»، کار شده است. در این شماره که با مقدمه «یوسفعلی میرشکاک» آغاز شده است، بخش‌هایی نظیر «تأملاتی نظری در فیلم ایرانی»، «نقد فیلم در ایران»، «جامعه و سینمای ایرانی»، «تاریخ سینمای ایران»، «مدیریت سینما در ایران» و «جشنواره و فیلم‌های ایرانی» وجود دارد.

نشریه «اسماء۲

همچنین با آثار و گفتارهایی از اسماعیل بنی‌اردلان، علی مرادی، احمد پهلوانیان، سعید مستغاثی، محمدصادق کوشکی، سیدعلی‌اصغر تقوی و حمید میرخندان همراه است.

«اسماء۲» به صاحب امتیازی «حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی» و به سفارش «مرکز راهبردی جبهه‌ی فکری انقلاب اسلامی» چاپ شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: