چهارشنبه 13 فوریه 13 | 13:44

از مربیان پرورشی دهه شصت تقدیر می‌شود

بر اساس برنامه، قرار است تعدادی از مربیان دهه‌ی شصت، در زمینه‌های مختلفی مانند تئاتر، سرود، پشتیبانی از جنگ، فعالیت‌ گروهک‌ها در مدارس و… به بیان خاطره بپردازند. همچنین کلیپ‌های متنوعی با استفاده از تصاویر آرشیوی و عکس‌های مرتبط پخش خواهد شد.


به گزارش تریبون مستضعفین از یک دهه جهاد فرهنگی مربیان پرورشی دهه‌ی شصت در تبریز تقدیر می‌شود. دفتر مطالعات جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی‌ آذربایجان‌شرقی، که پیش از این، فراخوان جمع‌آوری خاطرات مربیان پرورشی دهه‌ی شصت را منتشر کرده است، به منظور ارج نهادن به خدمات فرهنگی، هنری و اجتماعی مربیان پرورشی دهه‌ی شصت، در آستانه‌ی روز امور تربیتی، طی مراسمی از تعدادی از این مربیان تقدیر می‌کند. بر اساس برنامه، قرار است تعدادی از مربیان دهه‌ی شصت، در زمینه‌های مختلفی مانند تئاتر، سرود، پشتیبانی از جنگ، فعالیت‌ گروهک‌ها در مدارس و… به بیان خاطره بپردازند. همچنین کلیپ‌های متنوعی با استفاده از تصاویر آرشیوی و عکس‌های مرتبط پخش خواهد شد.

بخش ویژه‌ی این مراسم، به بزرگداشت چهار مربی پرورشی شهید تبریز اختصاص دارد که با حضور خانواده‌ی این شهیدان از ایشان تقدیر می‌شود.

بزرگداشت مربیان پرورشی دهه‌ی شصت

«ویژه‌نامه‌ی مربی» حاوی یادداشت، گفتگو، تحلیل، اسناد و تصاویر مرتبط با فعالیت مربیان پرورشی دهه‌ی شصت در این روز توزیع می‌شود.

این مراسم روز یکشنبه 6 اسفندماه از ساعت 16 الی 18 در محل سالن همایش کانون جوانان بسیج واقع در خیابان حافظ برگزار می‌شود.

گفتنی است، واحد تاریخ شفاهی دفتر مطالعات جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی‌ آذربایجان‌شرقی از چند ماه پیش، اقدام به جمع‌آوری خاطرات مربیان پرورشی دهه‌ی شصت نموده است. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و همکاری در این زمینه می‌توانند به سایت parvareshi60.ir مراجعه نمایند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: