یکشنبه 17 فوریه 13 | 21:28

استقبال احمدی نژاد از پیام امیر کویت

رئیس‌جمهور در دیدار شیخ علی الجراح الصباح، معاون وزیر دربار کویت، روابط ایران و کویت را برادرانه و عمیق دانست و همکاری نزدیک دو کشور را منشاء برکات فراوانی برشمرد.


محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور عصر امروز (یکشنبه) در دیدار «شیخ علی الجراح الصباح»، معاون وزیر دربار کویت، با اشاره به ملاقات با امیر کویت در اجلاس مجمع گفتگوی همکاری آسیایی اظهار امیدواری کرد‌ نشست‌های آسیایی و همکاری در قالب این نشست‌ها، همبستگی و روابط عمیق و مستحکمی را برای کشورهای این منطقه به همراه داشته باشد.

رئیس‌جمهور همچنین با استقبال از پیشنهاد امیر کویت برای تشکیل صندوق آسیایی گفت: مشارکت کشورهای آسیایی در این صندوق فواید و برکات فراوانی برای دولت‌ها و ملت‌های آسیایی خواهد داشت.

شیخ علی الجراح الصباح، معاون وزیر دربار کویت نیز در این دیدار پس از تقدیم پیام امیر کویت به احمدی‌نژاد گفت: جمهوری اسلامی ایران نقش برجسته‌ای در معادلات منطقه‌ای دارد و حضور و مشارکت فعال این کشور در موفقیت اجلاس آسیایی و پیشبرد اهداف آن تعیین‌کننده است.

معاون وزیر دربار کویت با اشاره به گسترش روابط دو کشور در عرصه‌های مختلف، خطاب به احمدی‌نژاد اظهار داشت: امیر کویت احترام خاصی نسبت به شما قایل است و به ایجاد روابط مستحکم با جمهوری اسلامی ایران اهتمام دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: