پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۰۴ اسفند ۹۱ | ۲۰:۲۳

بحرانی: بدون هدایت رهبری توان مقابله بادشمن در سینما را نداریم

اگر خودمان راسرباز آقا میدانیم. اگر معتقدیم که ایشان رهبری ما را بر عهده دارند باید به حرف‌هایشان گوش دهیم، از دستوراتشان پیروی کنیم. باید بدانیم بدون عمل به شیوه ایشان و بدون هدایت‌های رهبری، توان مقابله با دشمن را نداریم.


شهریار بحرانیشهریار بحرانی در خصوص دیدار مقام معظم رهبری با برگزیدگان جشنواره عمار، گفت: در صحبت‌های حضرت آقا نکات بسیار مهمی وجود داشت که می‌توان به آنها اشاره کرد.

وی در ادامه افزود: رهبری فرمودند، باید با لباس و زره تقوا وارد عرصه جنگ نرم شویم. اگر تهذیب نفس و تزکیه نفس نباشد، اگر استغاثه و نماز شب نباشد، اگر پناه بردن به خدا نباشد، موفقیتی در این عرصه حاصل نمی‌شود. اگر با این زره وارد نشویم به دره سقوط خواهیم کرد. هیچ کس نمی‌تواند در شرایط فعلی وارد دنیایی پر از خطر و بدون زره شود، زیرا به سرعت سقوط خواهد کرد.

کارگردان فیلم سینمایی «ملک سلیمان» گفت: رهبری دستور دیگری در این زمینه دادند و گفتند باید بدانیم که دشمن سیاسی کار است. درست است که ادعای کار هنری غیر سیاسی دارد اما همه فعالیت‌هایش سیاسی است. حرکت‌های دشمن در جنگ نرم، سیاسی است.

بحرانی با توجه به سخنان رهبری در خصوص فکر دشمن برای تخریب، گفت: دشمن با فکر وارد شده است و قصد آنها تخریب اعتقادات و مسائل فرهنگی و دینی و اعتقادی ما است. باید در مقابل این دشمن با زیرکی وارد شد اما بدون حاشیه. باید بدون حاشیه جلو رفت و کار انجام داد. باید برنامه‌های منظم چند ساله ریخت تا بتوان در عرصه فرهنگ جلو رفت. باید کار‌های هنری چند ساله‌‌ای را طرح ریزی کرد. کار‌هایی که از نظر هنری قوی باشند.

این کارگردان سینمایی در انتها خاطرنشان کرد: اگر خودمان راسرباز آقا میدانیم. اگر معتقدیم که ایشان رهبری ما را بر عهده دارند باید به حرف‌هایشان گوش دهیم، از دستوراتشان پیروی کنیم. باید بدانیم بدون عمل به شیوه ایشان و بدون هدایت‌های رهبری، توان مقابله با دشمن را نداریم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: