یکشنبه 24 فوریه 13 | 18:50

یاسر الحبیب شبکه ماهواره‌ای موهن جدیدی تاسیس کرد

یاسر الحبیب دارنده شبکه موهن «فدک» شبکه ماهواره‌ای موهن جدیدی را با عنوان «صوت عترت» تاسیس کرد.


شیخ یاسر الحبیب

دو سال پیش یکی از بزرگترین بحران‌های بین شیعه وسنی پس از آن شکل گرفته که خطیبی شیعی در کویت به عایشه همسر پیامبر اکرم(ص) توهین کرد.

این فرد کسی نبود جز «یاسر الحبیب» که دولت کویت پس از آن سخنان «هیئت خدام المهدی» او را پلمپ کرد و این شیخ 35 ساله را روانه زندان کرد و پس از مدتی به درخواست سازمان‌های حقوق بشری انگلیس و آمریکا! آزاد اما خلع تابعیت کویتی شد.

بنابر این گزارش، به نوشته خبرگزاری عراقی «ابا» این چهره که شبکه ماهواره‌ای فدک را که به عنوان یک شبکه موهن اداره می‌کند، شبکه‌ای دیگر را با عنوان «صدای عترت» به صورت رسمی در انگلستان افتتاح کرده است.

یاسر الحبیب کیست؟

یاسر الحبیب که پس از اخراج از کویت به انگلستان رفت، پناهندگی این کشور را گرفت و در شمال این کشور ساکن شد و روزنامه «shianewspaper»، حوزه علمیه «امامین عسکریین» و «حسینیه سیدالشهداء» را تاسیس کرد.

وی کسی بود که پس از فتوای وحدت بخش مقام معظم رهبری مبنی بر حرمت توهین به همسران پیامبر اکرم(ص) و نمادهای برادران اهل سنت، فتوای ایشان را بی‌ارزش خواند.

وی همچنین اخیرا اقدامات ضداسلامی گسترده‌ای انجام داده که یکی از آنها حمایت وی از «هفته برائت» و توهین مجدد به رهبری بوده است که بیانیه‌ای علیه ایشان منتشر کرد.

کار دیگر این مزدور دولت انگلستان که مورد توجه وهابیون قرار گرفته است، ساخت یک مسجد بزرگ به عنوان «نخستین مسجد شیعیان انگلستان» است که نام «حضرت محسن شهید» بر آن گذاشته شده است تا احساسات اهل‌تسنن و شیعیان را برانگیزد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.