شنبه 02 مارس 13 | 12:12

نامه هزار کودک به رهبر انقلاب

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی فراخوانی با عنوان «نامه‌ای به رهبری» بیش از ۱۰۰۰ کودک کهگیلویه و بویراحمدی به رهبر فرزانه انقلاب نامه نوشتند.


سید هانی حسینی، مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: کودکان کهگیلویه و بویراحمد بیش از یک هزار و ۵۸۴ نامه به رهبر فرزانه انقلاب نوشتند.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در دهه فجر امسال طی فراخوانی با عنوان «نامه‌ای به رهبری» از کودکان کهگیلویه و بویراحمدی خواسته شد تا برای رهبر معظم انقلاب نامه بنویسند.

حسینی افزود: این فراخوان با استقبال گسترده کودکان و نوجوانان این استان روبه رو شد و بیش از یک هزار ۵۸۴ نامه به روابط عمومی کانون استان کهگیلویه و بویراحمد واصل شده است.

این مسئول تصریح کرد: هم اکنون مربیان و کار‌شناسان کانون مشغول داوری این آثار هستند که از تعدادی از کودکان که بهترین و زیبا‌ترین نامه‌ها را ارائه داده‌اند در سال آینده طی مراسمی تقدیر خواهد شد.

حسینی افزود: این آثار به صورت یک کتاب جمع‌آوری و جهت چاپ به انتشارات کانون کشور ارسال خواهد شد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب به کانون عنایتی ویژه دارند و کودکان و نوجوانان هم ایشان را بسیار دوست دارند.

وی خاطرنشان کرد: یک نسخه از آثار رسیده به دفتر مقام معظم رهبری ارسال می‌شود.

حسینی اظهار امیدواری کرد که روزی مردم کهگیلویه و بویراحمد افتخار میزبانی رهبر معظم انقلاب را داشته باشند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: