یکشنبه 03 مارس 13 | 16:55

همایش «رسانه، مردم و اقتصاد مقاومتی» در وزارت اقتصاد

رسانه های مجازی و اقتصاد مقاومتی، مطبوعات و اقتصاد مقاومتی و ارتباطات، روابط عمومی و اقتصاد مقاومتی موضوعات این نشست هاست.


همایش «رسانه، مردم و اقتصاد مقاومتی» با شعار همه باهم مقابله با تحریم، 15 اسفند در مرکز همایش شهید مدرس وزارت اقتصاد و امور دارایی برگزار می شود.

مدیر کل روابط عمومی وزارت اقتصاد در نشست خبری با اعلام این خبر، بررسی راههای مقابله با تحریم و سازگار شدن با آن ، آماده ساختن آحاد جامعه برای مواجهه موفق با شرایط سختگیرانه تر تحریم ها در آینده و ایجاد همبستگی رسانه ای برای وحدت قوا و مردم و دولت را از اهداف برگزاری این همایش بیان کرد.

قاسم محمدی با اشاره به اینکه کمیته مقابله با تحریم پارسال در وزارت اقتصاد و امور دارایی تشکیل شده است گفت : تحریم ، جنگ روانی است که رسانه ها باید برای مقابله با آن برنامه ریزی کنند.

وی افزود: برای پیشگیری از بحران روانی ناشی از جنگ اقتصادی باید آن را برای مردم تبیین کنیم و آنها را با آرمانهای اقتصاد مقاومتی آشنا کنیم.

مشاور وزیر اقتصادی و امور دارایی، انتخاب و تهیه منشور راه مناسب برای مردم برای مقابله با تحریم ها را از دیگر اهداف برگزاری همایش رسانه، مردم و اقتصاد مقاومتی بیان و اضافه کرد : در این خصوص نظام جامع اطلاع رسانی تدوین شده است .

محمدی با اشاره به اینکه سه نشست تخصصی در این همایش برگزار می شود، گفت : رسانه های مجازی و اقتصاد مقاومتی، مطبوعات و اقتصاد مقاومتی و ارتباطات، روابط عمومی و اقتصاد مقاومتی موضوعات این نشست هاست.

وی، رونمایی از کتاب گزارش اقتصاد ایران 2013 را از دیگر برنامه های همایش رسانه، مردم و اقتصاد مقاومتی بیان کرد و افزود : این همایش یک روزه است و برخی از وزرا در مراسم افتتاح آن سخنرانی خواهند کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: