چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۱۴ اسفند ۹۱ | ۱۵:۰۰

مستند جنجالی سرانجام نامبارک +دانلود

شب گذشته شبکه یک سیما در مستندی به نام سرانجام نامبارک به بازخوانی پرونده دوران ریاست جمهور ابوالحسن بنی صدر پرداخت. در این مستند نیم ساعته دوران بنی‌صدر و اختلافات او با مجلس و رئیس قوه قضائیه مورد بررسی قرارگرفته است.


به گزارش تریبون مستضعفین شب گذشته شبکه یک سیما  در مستندی به نام سرانجام نامبارک به بازخوانی پرونده دوران ریاست جمهور ابوالحسن بنی صدر پرداخت. در این مستند نیم ساعته دوران بنی‌صدر و اختلافات او با مجلس و رئیس قوه قضائیه مورد بررسی قرارگرفته است. گفت‌و‌گو با برخی از اعضای کابینه محمدعلی رجایی، نخست وزیر دولت بنی‌صدر از جمله آیت‌الله مهدوی کنی و احمد توکلی بارزترین ویژگی این مستند بود.

پخش این مستند بلافاصله واکنش‌هایی را در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت. کاربران شبکه‌های اجتماعی بر این اعتقاد بودند که صدا و سیما به شکل ناشیانه‌ای  حوادث زمان بنی‌صدر را با زمان فعلی تطبیق کرده است.

امری که از چشم سیاسیون هم دور نماند. حبیب‌الله عسگراولادی در مراسم تقدیر از نخبگان و برگزیدگان خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) در مجلس، ضمن قدردانی از صداوسیما برای پخش مستند بنی‌صدر، گفت: این مستند مثل این‌که ترجمه‌ای از امروز بود و بخصوص برای مسوولان بسیار عبرت‌انگیز بود.

  مستند سرانجام نا مبارک

 

 

 1. ابر
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۱

  دو هزار تا بلکه بالاتر از این هم فیلم و مستند بسازن نه میتونن بعضی به لجن کشیده شده ها رو تطهیر کنن به صحنه برگردونن نه چهره محبوبی را منفور. ملت هم اون موقع هم حالا فرق بین خائن و خادم میدونه شما هم بدونید هیچ کس جای مردم نمیتونه تصمیم بگیره
  یا علی

 2. نرگس
  ۱۷ اسفند ۱۳۹۱

  چقدر دشمن خوب میتونه خودش رو پشت تاریخ انقلاب قایم کنه وبا این جور مستند ها قصد داره که بصیرت ما رو زیر سئوال ببره واقعا متاسفم که صدا وسیما با پخش چنین به اصطلاح مستندی میخواد خادم انقلاب وملت رو خائن معرفی کنه کسی که 8سال شبانه روزی برای این ملت زحمت کشیده وحتی یک مورد هم از حق ملت ایران کوتاه نیامده ومعنی خیلی از چیزها رو در دنیا تغییر داده ودر دشمنی او با ولایت هم هیچ سندی وجود نداره و ما رو از فرش به عرش رسونده ودر جهان سربلند کرده در حالی که همه فشارها روی ما بوده الان به جایی رسیدیم که دشمن جرات فکر کردن برای حمله رو به ما نداره رو شبیه بنی صدری معرفی کنه که در طول بیش از یک سال ریاستش کشور رو به لجن کشید .واقعا متاسفم برای صدا وسیما که اینجوری تصفیه حساب سیاسی میکنه.ما ونسل های بعدی مون همه مدیون احمدی نژاد وپیگیری وشجاعت وفداکاریهاش هستیم چیزی که قطعا در تاریخ موندگار خواهد شد

 3. امير
  ۱۸ اسفند ۱۳۹۱

  آن كس كه نداند و بداند كه نداند
  لنگان خَرَك خويش به مقصد برساند
  آن كس كه نداند و نداند كه نداند
  در جهل مركب ابدالدَهر بماند
  مستند بسيار زيبايي بود و من هم سخنان اين انقلابي بزرگ را تكرار ميكنم : این مستند مثل این‌که ترجمه‌ای از امروز بود و بخصوص برای مسوولان بسیار عبرت‌انگیز بود.
  و از دوستان عاجزانه ميخواهم بعد از هشت سال خطا رفتن (خود من اقرار ميكنم تا چندي پيش همانند اين دوستان سر خود را زير برف كرده بودم) ذره اي بصيرت را آميخته با افكارشان كنند باشد كه خداوند از اين خطاي بزرگ ما درگذرد.

  • حامد
   ۲۰ اسفند ۱۳۹۱

   امیرجان
   ای کاش ذره ای انصاف را رعایت میکردی. 8 سال به خطا رفتن !!! (حداقل جملات رهبری که در اوایل دولت گفته شده بود را بخوان که هجمه ها ناجوانمردانه بود ) انقلاب ما همچون انسانی به سوی کمال حرکت می کند و در هر مرحله از کمال باید نواقص آن مرحله را رفع کرد تا به مراحل بعدی رسید.
   واقعا بی انصاف نباشیم ما در آن دنیا نسبت به تک تک جملاتمان مواخذه میشویم.
   سیاست ما عین دیانت ماست این جمله را از امام به یاد داشته باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: