پنج‌شنبه 02 سپتامبر 10 | 12:16

پرچم رژيم صهيونيستي در ترکیه لگد مال شد

بازديد كنندگان از يك نمايشگاه عكس و نقاشي در استانبول با لگد مال كردن پرچم رژيم صهيونيستي از آثار هنري اين نمايشگاه بازديد مي كنند. اين نمايشگاه به ياد بود شهداي كاروان دريايي كمك رساني به مردم غزه برگزار شده است.


بازديد كنندگان از يك نمايشگاه عكس و نقاشي در استانبول با لگد مال كردن پرچم رژيم صهيونيستي از آثار هنري اين نمايشگاه بازديد مي كنند.

اين نمايشگاه به ياد بود شهداي كاروان دريايي كمك رساني به مردم غزه در منطقه ‘كايتخانه ‘استانبول برگزار شده است و تا پايان ماه مبارك رمضان داير خواهد بود.
نمايشگاه به گونه اي ترتيب يافته كه بازديدكنندگان از آثار هنري كه همگي در ارتباط با حمله خونين رژيم صهيونيستي به كاروان آزادي فلسطين است Tاز بدو ورود به محل نمايشگاه با لگد مال كردن پرچم رژيم صهيونيستي تا انتهاي نمايشگاه پيش مي روند.
اين نمايشگاه با همكاري چندين نهاد غير دولتي تركيه برگزار شده و مورد استقبال گرم مردم قرار گرفته است.
يكي از مسوولان نمايشگاه گفت: هدف از برگزاري نمايشگاه تشريح چهره زشت و جنايتكار رژيم صهيونيستي است و مسوولان نهادهاي غير دولتي به بازديد كنندگان در مورد تهاجم وحشيانه نيروهاي اسرائيلي به كشتي كمك رساني به غزه در آبهاي بين المللي و اهداف پليد رژيم صهيونيستي در منطقه اطلاعات مي دهند.
برخي از بازديد كنندگان از اين نمايشگاه براي نشان دادن خشم و نفرت خود عليه اسرائيل بارها پرچم رژيم صهيونيستي را با خشم لگد مال كردند.

Comments are closed.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.