دوشنبه 11 مارس 13 | 17:05

«پنجره» نوروزی از دکه جمع آوری شد

صبح امروز ویژه نامه نوروزی پنجره از دکه های مطبوعاتی جمع آوری گردید.


به گزارش تریبون مستضعفین صبح امروز ویژه نامه نوروزی پنجره از دکه های مطبوعاتی جمع آوری گردید.

در پیگیری‌های خبرنگار ما مشخص شد این اتفاق از طریق دست اندارکاران پنجره صورت گرفته است. تیتر و جلد این ویژه‌نامه بازخورد مناسبی در جامعه نداشته است.

احتمال می‌رود با تغییر جلد این شماره هفته نامه مجدد توزیع گردد.

 در ویژه نامه پنجره مطالبی با عنوان «اصولگرایان به کبریت بی خطر علاقه دارند»، «رد صلاحیت خاتمی شوخی است»، «پیش بینی رهبری درباره سرخوردگی هوادارن احمدی نژاد محقق شد»، «رابطه با مراجع در هیچ زمانی به این سردی نبوده است»، «بر هم زدن رابطه دولت و حوزه کار دست های پشت پرده است» و … دیده می شود.
 دو پرونده سیاسی در این شماره وجود دارد که شاید این مطالب حساسیت برانگیز شده اند. پرونده های «پشت پنجره پاستور» و «خسته نباشید آقای رئیس» دو پرونده ای هستند که محور اصلی آنها انتخابات ریاست جمهوری و نیز رفتارها و تغییرات محمود احمدی نژاد است.
در «پشت پنجره پاستور» نامزدهای احتمالی ریاست جمهوری آینده مورد بررسی قرار گرفته است. گفت و گوهایی با غلامعلی حداد عادل، محسن رضایی، محمدرضا باهنر و حسن سبحانی از  کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نیز در این ویژه نامه به چشم می خورد. همچنین صادق زیباکلام، مرتضی نبوی، محمدجواد حق شناس، حسین فدایی، محمدحسین صفار هرندی، حجت الاسلام زارع فومنی، محمد سلیمانی و امیر محبیان از کسانی هستند که پنجره با آنها به گفت وگو نشسته است.
«خسته نباشید رئیس» عنوان مطلبی است که علی رجبی آن را به نگارش درآورده و تیتر یک این ویژه نامه نیز شده است. در صفحات این پرونده مطالبی با عناوین «مجتبی رحماندوست: می توانست یک قدیس شود»، «ایمانی: احمدی نژاد همان است که بود» حجت الاسلام شریف زاده: رد صلاحیت مشایی هزینه زیادی دارد و … وجود دارد.
همچنین مطلبی با عنوان «این هفت نفر با ارزش» به کسانی اشاره می کند که احمدی نژاد سرنوشت خود را به آنها گره زد که پنجره این هفت نفر را «مشایی، بقایی، رحیمی، ملک زاده، مرتضوی، جوانفکر و کردان» می داند. در این مطلب ابوذر علوی تبار به رابطه احمدی نزاد با این نام ها پرداخته است. بررسی مواضع و صحبت های احمدی نزاد از سال 84 تا 92 هم از دیگر بخش های جالب این پرونده نوروزی است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.