پنج‌شنبه 02 سپتامبر 10 | 21:27

بیانیه مجمع فعالان سایبری خراسان درباره روز قدس

حوادث رخ داده در سال های اخیر، از جمله جنگ ۳۳ روزه لبنان و مقاومت قهرمانانه‌ی حزب الله و جنگ۲۲ روزه غزه و حوادث بعد از آن ، ماهیت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را هر چه بیش از پیش برای همگان آشکار ساخته است. هر از گاهی مذاکرات یک جانبه‌ی پیشنهادی غرب یا بی نتیجه پایان می پذیرد و یا با خشم ملت دربند و آواره فلسطین مواجه شده و لاجرم شکست می خورد. و همه اتفاقات حرف امام خمینی را در ذهن تداعی میند که ” اسرائیل باید از بین برود .”


مجمع فعالان سایبری خراسان با صدور بيانيه‌اي از ملت ايران دعوت كرد تا در راهپيمايي روز جهاني قدس، همگام با مسلمانان سراسر جهان حضوري گسترده داشته باشند. در بيانيه مجمع فعالان سایبری خراسان در خصوص روز جهاني قدس آمده است: بار دیگر جمعه‌ی آخر ماه مبارک رمضان فرا رسید. روزی که به فرموده خمینی کبیر روز خروش ملت های مستضعف و ستم کشیده در برابر مستکبران وزورگویان عالم خواهد بود.

در اين بيانيه تصريح شده : حوادث رخ داده در سال های اخیر، از جمله جنگ ۳۳ روزه لبنان و مقاومت قهرمانانه‌ی حزب الله و جنگ۲۲ روزه غزه و حوادث بعد از آن ، ماهیت پوشالی رژیم غاصب صهیونیستی را هر چه بیش از پیش برای همگان آشکار ساخته است. هر از گاهی مذاکرات یک جانبه‌ی پیشنهادی غرب یا بی نتیجه پایان می پذیرد و یا با خشم ملت دربند و آواره فلسطین مواجه شده و لاجرم شکست می خورد. و همه اتفاقات حرف امام خمینی را در ذهن تداعی میند که ” اسرائیل باید از بین برود .”

در ادامه اين بيانيه خاطرنشان شده است: : امسال نیز بار دیگر ملت سربلند ایران اسلامی در کنار برادران خود در سایر کشورهای مسلمان، روز قدس را بزرگ شمرده و فریاد دادخوهی مردم مظلوم فلسطین را به گوش جهانیان خواهند رساند.

در پايان اين بيانيه خاطرنشان شده است: مجمع فعالان سایبری خراسان هم بر اساس وظیفه ی دینی و اسلامی خود و با توجه به نقش حساس انعکاس حقایق در فضای مجازی و توجه به بعد رسانه ای راه پیمایی عظیم روز قدس، هم پای مردم در صحنه حاضر خواهند شد و به سهم خود برای رسیدن به آزادی فلسطین و اعتلای مسلمانان جهان تلاش خواهند کرد

  1. کاتب باشی » آرشیو » بیانیه مجمع فعالان سایبری خراسان
    2 سپتامبر 2010

    […] انعکاس بیانیه مجمع فعالان سایبری خراسان در  تربون […]

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.